Preorder Titans – Europa czeka na swojego nowego Króla

Europa czeka na swojego nowego Króla! Preorder Titans już dostępny na platformie G2A. Fantastyczna gra planszowa z Kickstartera pojawi się na rynku wraz z oficjalnym rozszerzeniem tylko w G2A.

Gra autorstwa fanów planszówek z Go on Board odniosła wielki sukces na platformach do zbiórek społecznościowych. Na Kickstarterze zebrano blisko dwa razy więcej niż zakładał cel. Ponadto, rodzimi miłośnicy planszówek wręcz zakochali się w tym tytule, pozwalając twórcom osiągnąć na platformie zagramw.to aż 386% pierwotnie zakładanej kwoty.

Firma G2A, widząc ogromne zainteresowanie i potencjał drzemiący w tej produkcji, również udzieliła twórcom Titans wsparcia. W ten sposób, jeszcze przed premierą gry, powstało oficjalne rozszerzenie zatytułowane Banner of Glory.

Test Sharp PS-919 – rozświetlony głośnik do rozkręcenia każdej imprezy

Reklamy

Titans, wraz z dodatkiem, trafi w ręce graczy w marcu 2021 roku. Rozszerzenie Banner of Glory, dostępne wyłącznie na platformie G2A, będzie dodawane za darmo do każdego zamówienia. Warto jednak się pospieszyć – preorder już wystartował, a nakład gry jest ograniczony.

To nie koniec: cieszymy się, mogąc poinformować, że G2A uhonoruje wszystkich, którzy wsparli projekt na platformach crowdfundingowych. Każdy wspierający także otrzyma dodatek Banner of Glory za darmo.

Recenzja Creative T100 – głośniki, które obudziły stare radio

Titans to historyczna gra fantasy z miniaturowymi figurkami, w której gracze przeniosą się do XVII-wiecznej, trawionej wojnami Europy i jako potężny król zaprowadzą swoje wojska do zwycięstwa. W bitwach o losy Starego Kontynentu staną z władcami ramię w ramię potężni, pradawni wojownicy zwani Tytanami. Tylko z ich pomocą walki mogą dobiec końca, a Europa uzyskać prawowitego władcę.

W Titans rozgrywkę może prowadzić maksymalnie aż pięciu graczy. Gra wykorzystuje sprawdzoną mechanikę kart rozkazów, dostępnych dla wszystkich królów, które służą do m.in. rekrutowania wojów, prowadzenia armii czy budzenia potęgi Narodu.

Go on Board – oficjalna strona

Titans na platformie G2A

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: