Eyecon – aplikacja do komunikacji mobilnej już w AppGallery

Eyecon – aplikacja do komunikacji mobilnej jest już dostępna w sklepie AppGallery

Eyecon
Explore Eyecon on AppGallery

Eyecon, aplikacja mobilna, która usprawnia komunikację poprzez automatyczne dodawanie zdjęć w aplikacji do wykonywania połączeń telefonicznych, do kontaktów i książki adresowej, została wprowadzona do sklepu AppGallery.
Eyecon i korzyści z niej płynące
Eyecon oferuje unikatowy identyfikator rozmówcy i wybieranie numeru, dzięki czemu użytkownicy mogą zobaczyć zdjęcie osoby, z którą się komunikują, zyskując wygodny, atrakcyjny wizualnie i przyjazny sposób komunikacji. Aplikacja dokonuje analizy aktywności każdego użytkownika, oferując spersonalizowane funkcje zwiększające efektywność jego kontaktów za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Algorytm Eyecon dopasowuje użytkownika i metadane w celu zapewnienia kompletnego, bezproblemowego wizualnego identyfikatora rozmówcy, numeru telefonu i książki adresowej, dzięki czemu wyróżnia się ona spośród innych tego typu produktów i dostarcza użytkownikom niepowtarzalnych wrażeń.
Obecnie z usług Eyecon korzysta ponad 3 miliony aktywnych użytkowników dziennie. Klienci mogą skorzystać z bezpłatnego, miesięcznego dostępu do wersji Premium.
Eyecon stale wprowadza nowe sposoby komunikacji i interakcji z przyjaciółmi i rodziną. Dzięki wprowadzeniu funkcji Toki, użytkownicy mogą korzystać z połączeń typu „Walkie-Talkie” na całym świecie. Aplikacja została już pobrana ponad 45 milionów razy. Zespół Eyecon zamierza nadal rozwijać i udoskonalać sposób, w jaki ludzie komunikują się osobami ze swoich list kontaktowych oraz uczynić z Eyecon aplikację, bez której użytkownicy AppGallery nie mogą się obejść.
Wsparcie technologiczne ze strony Huawei
Eyecon zintegrował z aplikacją siedem modułów Huawei Mobile Services (HMS) Core, co potwierdza wiarygodność Huawei i współpracę partnerską. Moduł ML Kit jest funkcją automatycznego rozpoznawania mowy (ASR), która pozwala użytkownikom na wprowadzanie wyszukiwania kontaktów poprzez głośne podawanie ich nazwisk bez konieczności pisania. Huawei IAP daje możliwość zakupu Eyecon Premium, oferującą pełną ochronę przed spamem, ponad 40 motywów, zwiększoną liczbę zdjęć, wsparcie VIP i blokowanie reklam. Inne rozwiązania integracyjne to Analytics Kit (analityka), Account Kit (zarządzanie kontem), Ads Kit (reklamy), Push Kit (powiadomienia push) i wiele innych.
„Nasze partnerstwo z Huawei od pierwszego dnia to wyraz idealnego wręcz dopasowania. Synergia pomiędzy Huawei i Eyecon jest znakomita i spodziewamy się wielu lat wzajemnej współpracy”, powiedział Yuval Samson, współzałożyciel i dyrektor operacyjny Eyecon.
AppGallery – jeden z trzech największych sklepów z aplikacjami na świecie
Sklep AppGallery został uruchomiony w ponad 170 krajach i regionach, a jego celem jest zaspokojenie konkretnych i zróżnicowanych potrzeb 500 milionów aktywnych użytkowników. Rynek aplikacji intensywnie poszukuje możliwości współpracy z międzynarodowymi i lokalnymi programistami, zachęcając ich do przyłączenia się do tej platformy. Takie podejście pozwala AppGallery pozostać otwartą i innowacyjną platformą dystrybucji aplikacji dostępną dla wszystkich.
AppGallery docenia znaczenie i wkład swoich programistów i z pełnym poświęceniem prowadzi działania na rzecz ich sukcesu. Serwis zapewnia pełne spektrum wsparcia operacyjnego dla twórców aplikacji na całym świecie, jak również szereg inicjatyw skupiających się na ich rozwoju, dając im możliwość wprowadzania dalszych innowacji w tworzeniu aplikacji.
Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na stronę Huawei Developer https://developer.huawei.com/consumer/en/ lub Forum Programistów Huawei na https://forums.developer.huawei.com/forumPortal/en/home
Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1342265/image.jpg

Reklamy

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: