Panasonic – do wygrania telewizor OLED HZ2000

Wygraj telewizor OLED HZ2000 w świątecznym konkursie marki Panasonic i ciesz się hollywoodzką jakością obrazu

Panasonic HZ2000

Długie jesienne wieczory, a lista nowości filmowych coraz dłuższa? Wybierz seans filmowy w zaciszu własnego domu. Już teraz możesz wygrać telewizor Panasonic i oglądać filmy w najlepszej jakości!

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Co sprawia, że telewizor Panasonic HZ2000 zapewnia niespotykaną dotychczas pełnię wrażeń podczas zimowych wieczorów filmowych? Na zwycięzcę czeka flagowy telewizor HZ2000 o przekątnej 65 cali i z technologią OLED, który zapewnia najwyższą jakość dźwięku i obrazu.

Recenzja Creative SXFI Gamer – zmienia oblicze gry

Zgłoszenia konkursowe należy wysłać do 10 grudnia, natomiast zwycięzca zostanie ogłoszony 7 dni później. To jednak nie wszystko, w konkursie może wygrać każdy, ponieważ osoby, które wyrażą zgodę na otrzymywanie newslettera od marki Panasonic otrzymają po 3 vouchery do aplikacji VOD Rakuten TV, która oferuje szeroki wybór filmów.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdziesz na stronie https://campaigns.panasonic.eu/pl-konkurs-hz2000

źródło: Panasonic

3 thoughts on “Panasonic – do wygrania telewizor OLED HZ2000

 • 8 grudnia 2020 o 13:56
  Permalink

  Telewizor PanasonicHZ2000 to petarda, specjalnie opracowany ekran który oferuje niezrównaną dokładność odwzorowania barw robi wrażenie, korygowanie obrazu z uwzględnieniem warunków oświetlenia w otoczeniu odbiornika to jest dopiero coś wspaniałego a głośniki w tym telewizorze pozwalają łatwo i wygodnie zanurzyć się w dźwięku, dzięki temu wieczory z rodziną dają niesamowitą radość i pełnie wrażeń dla całej rodziny,

  Odpowiedz
 • 3 grudnia 2020 o 16:58
  Permalink

  Bardzo elegancki i dostojny . Dopracowany każdy szczegół to obiekt pożądania. Luksusowe kino w domu i to w jakim wydaniu!!!!

  Odpowiedz
 • 30 listopada 2020 o 21:09
  Permalink

  TO CUDO! OD PIERWSZEGO WEJRZENIA WYWARŁ NA MNIE OGROMNE WRAŻENIE. OSZALAMIAJĄCA JAKOŚĆ, ODWZOROWANIE KOLORÓW, GŁĘBIA CZERNI I OGROMNY POZIOM SZCZEGÓŁÓW PRZYCIĄGA KAŻDE OKO- JAK W KINIE. PANASONIC, COLA I POPCORN DO DZIELA, NIC WIĘCEJ NIE TRZEBA. HOLLYWOOD NA KANAPIE.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: