Scottie Go! Labyrinth Mobile – Polacy reagują na pandemię

Scottie Go! Labyrinth Mobile – Polacy reagują na pandemię. Hit do nauki programowania, zdobywca nagrody Zabawka Roku 2019 w Polsce, teraz dostępny w wersji Mobile. Bloczki do programowania wydrukujesz w domu.

Scottie Go! Labyrinth Mobile

Scottie Go! Labyrinth Mobile – Polacy reagują na pandemię. Hit do nauki programowania, zdobywca nagrody Zabawka Roku 2019 w Polsce, teraz dostępny w wersji Mobile. Bloczki do programowania wydrukujesz w domu.

BeCREO Technologies, twórcy światowego hitu Scottie Go!, jednej z pierwszych na świecie gier do nauki programowania z elementami Rozszerzonej Rzeczywistości (Augmented Reality), łączącej kartonowe bloczki do układania kodu z darmową aplikacją na platformy mobilne, wprowadzają nową wersję gry dostępną na telefony i tablety z systemami iOS i Android. Od teraz wystarczy pobrać aplikację mobilną Scottie Go! Labyrinth Mobile, wydrukować samodzielnie bloczki do programowania i w przypadku, gdy gra się spodoba, dokupić dodatkowe poziomy w sklepie aplikacji.

Test Sharp PS-919 – rozświetlony głośnik do rozkręcenia każdej imprezy

Scottie Go! Labyrinth Mobile to gra przeznaczona nie tylko dla najmłodszych. Nawet starsze dzieci znajdą tu dla siebie ciekawe zadania, stworzą programy i poznają podstawy programowania. Ten kurs programowania dla dzieci to pełna przygód historia kosmity Scottiego, któremu zabrakło paliwa i musiał awaryjnie wylądować na Asteroidzie. Aby pomóc Scottiemu należy zebrać kryształy zasilające jego pojazd, a gracz musi zaprogramować jego ruchy w taki sposób, aby pokonać ciekawe wyzwania: rozwiązywanie zagadek logicznych, przechodzenie labiryntów, a nawet teleportacje! To nauka programowanie i gra w jednym. W każdej z 52 misji gracze muszą rozwiązać programistyczne łamigłówki i układać kolejne programy do wykonania przez Scottiego.

Jak grać?

Aplikację należy pobrać z odpowiedniego sklepu – Google Play/App Store i zainstalować na urządzeniu, a następnie wydrukować i wyciąć bloczki do układania programów. Można zakupić poszczególne moduły lub pełną grę, albo rozpocząć zabawę od pierwszych 10 darmowych poziomów.

Seria gier edukacyjnych Scottie Go!, które stworzyli Polacy, od kilku lat szturmem zdobywa świat. Od początku marca kilkadziesiąt szkół podstawowych w Polsce i Hongkongu pracuje również z systemem do nauki programowania Scottie Go! Dojo umożliwiającym prowadzenie zajęć na odległość, podczas gdy kilka innych krajów wdraża to rozwiązanie. Gry edukacyjne z serii Scottie Go! dostępne są w ponad 70 krajach w 21 wersjach językowych.

Recenzja Sonos Move – mały głośnik o wielkich możliwościach

Nie masz drukarki? Jest wersja pudełkowa!

Podczas pandemii staramy się ograniczać wizyty w sklepach, ale dla osób, które nie dysponują drukarką w domu, BeCreo wciąż ma dostępną w sprzedaży online wersję pudełkową gry Scottie Go! Labyrinth, zawierającą wszystkie 52 zadania o rosnącym poziomie trudności. W pudełku znajdują się bloczki programistyczne, których nie trzeba drukować.   Gra jest dostępna m.in. w sklepie online twórców gry – https://scottiego.com/scottie-go-labyrinth .

źródło: BeCREO Technologies

Gry Scottie Go! tworzone są zarówno dla instytucji edukacyjnych – umożliwiając m.in. realizację podstawy programowej w szkołach – jak i dla użytkowników domowych. Są chętnie wybierane przez obie te grupy, ze względu na wartość edukacyjną podawaną poprzez doskonałą zabawę.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: