25% rabatu na produkty Netatmo już dziś

Z okazji Black Friday Netatmo – jeden z liderów rynku urządzeń inteligentnego domu, oferuje 25% zniżki na szereg produktów dostępnych na swojej stronie internetowej. Oferty specjalne są również dostępne w iSpot, X-KOM, Komputronik, Euro, Salonach Denon oraz ThinkStore.

Rabat 25% dotyczy poniższych rozwiązań:

Reklamy
  • Inteligentna Stacja Pogodowa, która dokonuje pomiarów środowiska zewnętrznego i wewnętrznego w czasie rzeczywistym, wysyła powiadomienia na smartfon użytkownika gdy jakość powietrza pogarsza się i pozwala na śledzenie zmian środowiska na podstawie historii danych.

Test Netatmo – inteligentny dom w zasięgu Twojej ręki

Po raz pierwszy rabat dotyczy również pakietów Netatmo złożonych z kilku urządzeń oraz produktów z gamy „with Netatmo”.

Okolicznościowy rabat na stronie internetowej www.netatmo.com obowiązuje od czwartku 26 listopada, najpóźniej do poniedziałku 30 listopada 2020 r. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów i nie można jej łączyć z innymi istniejącymi rabatami lub ofertami.

[1] Czas eksploatacji przy typowym użytkowaniu. Czas eksploatacji baterii może się różnić w zależności od użytkowania Inteligentnego Czujnika Dymu. W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy odwiedzić stronę internetową: https://netatmo.com/usage/nsd

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: