Kruger&Matz DRIVE 8 – smartfon do zadań specjalnych

Kruger&Matz DRIVE 8 poszerza serię wzmocnionych modeli, idealnych do zadań specjalnych.

Kruger&Matz DRIVE 8
Kruger&Matz DRIVE 8
Jak na urządzenie z pancernej serii Kruger&Matz przystało, DRIVE 8 został zaprojektowany tak, by spełnić oczekiwania użytkowników nawet w ekstremalnych warunkach. Poza wzmocnioną obudową, urządzenie posiada ochronę w klasie IP68, dzięki czemu jest wodoszczelny i pyłoszczelny. Jest to także wytrzymały smartfon, jeśli chodzi o baterię.  Zastosowanie ogniwa o pojemności 5000mAh, gwarantuje wiele godzin pracy bez potrzeby ładowania urządzenia.
Intuicyjną oraz stabilną pracę smartofna, nawet podczas korzystania z zaawansowanych aplikacji, zapewnia odpowiednie zestawienie parametrów technicznych. Sercem urządzenia jest ośmiordzeniowy procesor MediaTek MTK6762, wspierany 4 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, gwarantujący płynną pracę systemu Android 10.
Model DRIVE 8 został wyposażony został w duży ekran o przekątnej 6,12”. W urządzeniu zastosowano proporcje 19:9, dzięki czemu na ekranie zmieści się więcej treści wertykalnych, co znacznie ułatwia użytkowanie, w tym komfortowe przeglądanie stron internetowych.  Z  kolei dwa aparaty – tylny 13 Mpx oraz przedni 5 Mpx pozwolą uchwycić na doskonałej jakości zdjęciach najważniejsze chwile w czasie ekstremalnych wypraw, a także wykonać dokumentację w trudnych warunkach pracy.
 To, na co warto zwrócić uwagę w modelu DRIVE 8, to technologia NFC. Funkcjonalność smartfona podnosi też dodatkowy slot na kartę SIM umożliwiający korzystanie z drugiego numeru telefonu, albo rozbudowanie pamięci telefonu za pomocą karty pamięci. Dużą zaletą jest też czytnik linii papilarnych, który pozwoli w szybki i wygodny sposób odblokować telefon.
Do 30.11 w promocji BLACK WEEK cena DRIVE 8 wynosi 779 zł

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: