Kruger&Matz LIVE 8 – dobre parametry i niewygórowana cena

Kruger&Matz LIVE 8 – ósma odsłona z serii LIVE to dobre parametry i niewygórowana cena

Kruger&Matz LIVE 8
Kruger&Matz LIVE 8
 LIVE 8 pracuje w oparciu o ośmiordzeniowy procesor MT6762V/WDA wspierany 3 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej, który odpowiada za płynne działanie systemu Android 10. Nieznacznie różni się też ekran. LIVE 8 wyposażony został w wyświetlacz o przekątnej 6,08” o rozdzielczość 720×1560 px i proporcje 19:9.
Jak wszystkie smartfony z serii LIVE, ósma odsłona wyposażona została w funkcję dual SIM umożliwiającą użycie dwóch kart SIM. Dodatkowo urządzenie posiada slot na kartę micro SD, który pozwala poszerzyć pamięć urządzenia nawet o 256 GB dodatkowej przestrzeni na dane i zdjęcia.
Osoby ceniące prywatność i zapisane dane docenią czytnik linii papilarnych oraz funkcję Face ID, dzięki którym mają pewność, że nikt inny nie będzie mógł odblokować ich smartfona. Co więcej, po raz pierwszy w smartfonie z serii LIVE zastosowano technologię NFC. Dzięki niej użytkownicy mogą dokonywać szybkich bezgotówkowych płatności oraz błyskawiczne parować ze sobą urządzenia.
Smukła i elegancka obudowa dostępna w kolorze ciemnej zieleni lub czerni skrywa także baterię o pojemności 4000 mAh oraz aparat 13 Mpx z przysłoną f/1.8, który pozwoli wykonać zdjęcia nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Jakość zdjęć zwiększają dodatkowe dwa aparaty 2 Mpx służące do rozmycia tła.
Nowy smartfon Kruger&Matz dostępny jest w oficjalnym sklepie na www.krugermatz.com, a także w sieci sklepów Rebel Electro oraz na www.rebelelectro.com w ofercie BLACK WEEK w promocyjnej cenie – 479 zł.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: