Ubezpieczenie nieruchomości dostępne w aplikacji SkyCash

Jest wiele powodów, żeby zadbać o bezpieczeństwo swojego mieszkania lub domu. Dlatego też, od teraz SkyCash umożliwia ubezpieczenie nieruchomości oraz sprzętu RTV i AGD w kilku prostych krokach – bezpośrednio w aplikacji.

SkyCash ubezpieczenie nieruchomości

Są nieprzyjemne zdarzenia, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć i przed którymi nie jesteśmy w stanie się uchronić. Dobrze więc się przed nimi ubezpieczyć. To właśnie gwarantuje ubezpieczenie mieszkania lub domu dostępne od ręki w telefonie, w aplikacji SkyCash, bez konieczności kontaktu z agentem ubezpieczeniowym. W ramach dostępnej oferty, do wyboru jest kilka wariantów ubezpieczenia, które ochroni m.in. przed pożarem, powodzią, zalaniem, kradzieżą czy wandalizmem.

Test AlcoSense Elite 3 – ile promili jest po jednym piwie?

Jak to zrobić?

Jak zwykle w prosty sposób – bezpośrednio w aplikacji. Na ekranie głównym należy wybrać ikonę „Ubezpieczenia”. Następnie, spośród dostępnych opcji wybrać jedną z nich: ubezpieczenie mieszkania, domu lub przedmiotów ruchomych.

Ubezpieczenie mieszkania i domu

Aby ubezpieczyć mieszkanie lub dom za pomocą kilku kliknięć w aplikacji, należy zacząć od wpisania adresu nieruchomości, jej powierzchni oraz roku budowy budynku. Następnie, należy uzupełnić pole, w którym poinformujemy ubezpieczyciela, jaka jest forma własności nieruchomości (własność, spółdzielcze, najem), a także, jakie nieruchomość posiada zabezpieczenia (stały dozór fizyczny, drzwi antywłamaniowe, domofon, zabezpieczenia okien, alarm z monitoringiem, alarm lokalny). W przypadku ubezpieczenia domu, należy również uzupełnić informację o konstrukcji budynku (murowana lub drewniana).

Ubezpieczenie można dostosować do indywidualnych oczekiwań i dobrać ryzyka, przed którymi użytkownik chce się zabezpieczyć. Do wyboru dostępnych jest kilka wariantów ubezpieczenia: MAXI, OPTI oraz MINI. Finalizując proces, w ostatnim kroku należy podać dane osobowe osoby ubezpieczającej oraz potwierdzić adres nieruchomości. Dostawcą ubezpieczenia jest firma PROAMA należąca do Generali T.U. S.A..

Test Navitel R700 GPS Dual – dodatkowa para oczu dla Twojego bezpieczeństwa

Ubezpieczenie przedmiotów ruchomych

Nowa usługa SkyCash daje także możliwość ubezpieczenia przedmiotów ruchomych, znajdujących się w domu lub mieszkaniu, takich jak sprzęt RTV czy AGD. Aby ubezpieczyć wybrane przedmioty, należy podać adres domu lub mieszkania, w którym się znajdują, a także piętro, na którym usytuowane jest mieszkanie (parter, piętro pośrednie, piętro ostatnie). W przypadku domu, należy zaznaczyć, jaka jest jego konstrukcja, a także określić, czy jest on w trakcie budowy. Wartość ubezpieczonych przedmiotów musi wynosić co najmniej 10 000 zł.

Test Xblitz Park View 2 – lusterko z kamerą

Ubezpieczenia w SkyCash

W ramach usługi ubezpieczeń dostępnych w aplikacji SkyCash w kilku prostych krokach, użytkownik może także wykupić ubezpieczenie:

  • komunikacyjne – OC lub OC + AC,
  • turystyczne – na urlop krajowy lub zagraniczny, pracę za granicą lub uprawianie sportów ekstremalnych za granicą,
  • indywidualne lub rodzinne, uwzględniające ubezpieczenie psa od ugryzienia przez kleszcza.

źródło: SkyCash

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: