vivo – Black Friday promocje bez ograniczeń

Z okazji Black Friday startuje kolejna promocja vivo!

vivo - Black Friday

Wszyscy klienci, którzy od 27.11 do 30.11 kupią model Y70 ( Test vivo Y70 – towarzysz w codziennym życiu i rozrywce ), gratis otrzymają słuchawki vivo TWS. Wystarczy, że zarejestrują się na stronie https://promocjavivo.pl i wypełnią formularz, załączając dowód zakupu. Promocja obowiązuje we wszystkich kanałach sprzedaży do 30.11 lub do wyczerpania zapasów.

vivo Y70
vivo Y70

Model charakteryzuje niebanalny design i zaawansowana specyfikacja: jest przystosowany do szybkiego ładowania dzięki 33-watowej ładowarce vivo FlashCharge i wyposażony w główny aparat o rozdzielczości 48 megapikseli, tryb Super Night oraz tryb nagrywania filmów 4K. Pod wyświetlaczem AMOLED o rozdzielczości FHD+ umieszczono czytnik linii papilarnych. Smartfon ma 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej.

Sugerowana cena detaliczna modelu Y70 to 1099 zł.

vivo TWS Neo
vivo TWS Neo

vivo TWS Neo
Słuchawki są wyposażone w system redukcji hałasu z AI, Asystenta Google i kilka uaktywnianych głosem, inteligentnych elementów sterujących. Sercem urządzenia jest platforma TWS IV generacji QCC3046 firmy Qualcomm, która zapewnia małe opóźnienia, wysoką precyzję i stabilność działania. Dodatkowo przetworniki w słuchawkach TWS Neo mierzą aż 14,2 mm, co przekłada się na doskonałe brzmienie.

Sugerowana cena detaliczna vivo TWS to 499 zł.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: