UPC Polska wspiera darmowym internetem nauczycieli i medyków w czasie pandemii

UPC Polska kontynuuje program #dzialamyztroska i ponownie wprowadza specjalną ofertę bezpłatnego internetu światłowodowego dla grup zawodowych mierzących się z największymi wyzwaniami podczas pandemii. Do skorzystania z darmowego dostępu do stabilnego, nielimitowanego internetu zaprasza ponownie nauczycieli, a także przedstawicieli zawodów medycznych: lekarzy/rki, pielęgniarzy/rki i ratowników medycznych. Akcji patronuje Kancelaria Prezesa Rady Ministrów (wcześniej Ministerstwo Cyfryzacji).

Łącznie z oferty skorzystać będzie mogło 3 tysiące polskich przedstawicieli zawodów uwzględnionych w akcji.
Patronat nad akcją, podobnie jak w przypadku wiosennej edycji, objęła Kancelaria Prezesa Rady Ministrów (wcześniej Ministerstwo Cyfryzacji).

Od początku pandemii staramy się działać na wielu polach, tak aby możliwie najskuteczniej i na różne sposoby wspierać tych, przed którymi ostatnie miesiące postawiły nowe, często trudne zadania. Wspieramy też inicjatywy, które wpisują się w ten cel. W walce z koronawirusem warto wykorzystywać wszelkie dostępne narzędzia, także te, które dostarczają nam nowe technologie. W tym trudnym czasie każdy gest solidarności, także ten cyfrowy, liczy się. – Marek Zagórski, sekretarz stanu w KPRM

Test Microsoft Surface Book 3 – odłączany 2 w 1 laptop

W UPC Polska troska o innych – pracowników, klientów, społeczności – to jedna z naszych kluczowych wartości. Dlatego też staramy się wspierać tych, którzy na co dzień walczą z bezprecedensowymi wyzwaniami, jakie przyniosła pandemia COVID-19. W pierwszej połowie roku uruchomiliśmy specjalną inicjatywę dla nauczycieli, oferując setkom z nich bezpłatny dostęp do internetu szerokopasmowego. Dziś, z dumą mogę ogłosić start drugiej edycji tej akcji, poszerzoną o darmowy dostęp do internetu dla przedstawicieli zawodów medycznych, walczących codziennie z pandemią – Robert Redeleanu, CEO UPC Polska

Ze specjalnej oferty mogą skorzystać nauczyciele szkół podstawowych i średnich, a także lekarze/rki, pielęgniarze/rki oraz ratownicy medyczny, którzy nie mają obecnie dostępu do internetu szerokopasmowego, nie są klientami UPC Polska i jednocześnie mieszkają w zasięgu sieci operatora. Propozycja obejmuje 6-miesięczny okres bezpłatnego dostępu do internetu światłowodowego o prędkości do 150Mb/s lub internet światłowodowy o prędkości do 150Mb/s uzupełniony o pakiet komórkowy SMART, również na okres 6 miesięcy. Ofertę będzie można zamawiać od 1 grudnia na specjalnej stronie internetowej: www.internetdlaspolecznosci.pl.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: