Huawei Sound – głośnika premium już dostępny w Polsce

Huawei Sound, nowy głośnik premium w portfolio marki, już dostępny w Polsce

Huawei Sound

Huawei wprowadza do sprzedaży w Polsce nowy model głośnika premium, Huawei Sound, który powstał we współpracy z firmą Devialet, tak jak jego poprzednik, Huawei Sound X. Nowy Sound to połączenie kompaktowej obudowy i doskonałych wrażeń dźwiękowych, które możliwe są dzięki czterogłośnikowej konstrukcji akustycznej, profesjonalnemu głośnikowi basowemu oraz dźwiękowi przestrzennemu 360 stopni.

Reklamy

Test Huawei Sound X – efektowna mała kolumna

Od 30 listopada do 13 grudnia głośnik można kupić w przedsprzedaży w zestawie z bezprzewodowymi słuchawkami Huawei Sport oraz inteligentną wagą Huawei Smart Scale AH100. Rekomendowana cena urządzenia to 799 zł.

Dostępność

Huawei Sound w ofercie przedsprzedażowej z bezprzewodowymi słuchawkami i inteligentną wagą dostępny jest w sklepie internetowym huawei.pl oraz w oficjalnym sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia. Szczegóły oferty znajdują się na stronie internetowej oraz w sklepie.

Test Huawei Watch Fit – inteligentny zegarek dla fanów fitnessu

Doskonała jakość dźwięku w kompaktowej obudowie

Huawei Sound to drugi model głośnika stworzony we współpracy z jednym z najbardziej cenionych producentów sprzętu audio na świecie, firmą Devialet. Głośnik wykorzystuje nowatorską, czterogłośnikową konstrukcję akustyczną – wyposażony jest 4-calowy głośnik niskotonowy 40 W oraz trzy pełnozakresowe głośniki 5 W. Symetryczna konstrukcja Push-Push pozwala niwelować powstałe wibracje, dzięki czemu wydobywający się z głośnika dźwięk jest czysty i bez zniekształceń.

Głośnik wyposażony jest również w opatentowaną przez firmę Devialet technologię przetwarzania sygnału SAM® 2.0 oraz pierwszą w historii konstrukcję „1 głośnik niskotonowy + 2 jednostki pasywne”. Ten skomplikowany model akustyczny kontroluje przemieszczanie się głośnika niskotonowego i jednostek pasywnych, aby wydobyć jak najgłębsze basy bez zniekształceń.

Trzy rozmieszczone równomiernie, pełnozakresowe głośniki wysokotonowe oraz technologia Devialet SPACE™ zapewniają doskonałej jakości dźwięk przestrzenny 360°, wypełniający całe pomieszczenie. Rozmieszczone pod kątem 120 stopni głośniki wydobywają z siebie dźwięk, który „otacza” słuchacza bez konieczności ustawiania głośników w różnych miejscach pokoju. Dodatkowo, użytkownik może wybrać spośród czterech efektów dźwiękowych, które wzbogacą wrażenia muzyczne. Efekty można wybrać i skonfigurować w aplikacji Huawei AI Life. Aplikację można pobrać ze sklepu AppGallery lub za pomocą kodu QR, który znajduje się na pudełku.

Test Huawei P smart 2021 – 4 aparaty i niedrogi, czy warto?

Design pasujący do każdego pomieszczenia

Huawei Sound jest mniejszy od Sound X, ale podobnie jak jego poprzednik wyróżnia się eleganckim, minimalistycznym designem. Górna, owalna część wykonana jest z błyszczącego tworzywa, a dolna część korpusu pokryta jest siateczką z włókien, która umożliwia łatwe przenoszenie dźwięku oraz ochronę przed wnikaniem kurzu czy wody.

Test Huawei MatePad T10s – niedrogi tablet dla całej rodziny

Łatwe łączenie za pomocą Huawei Share

Smartfon (z systemem Android) można połączyć z głośnikiem za pomocą funkcji Huawei Share, która umożliwia bezprzewodowe łączenie NFC jedynie poprzez przyłożenie telefonu do urządzenia. Połączenie z głośnikiem możliwe jest również za pomocą Bluetooth (prędkość przesyłania do 990 kbps) czy AUX.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: