Gniazdka smart – ciekawe zastosowania

Jakie mogą być ciekawe zastosowania gniazdka smart?
Wyjaśniamy to w artykule stworzonym na bazie odpowiedzi facebook’owych fanów Woox.

Woox - gniazdka smart

Tym razem przedstawiamy wam ciekawe i praktyczne rozwiązania przy użyciu inteligentnego gniazdka, które podpowiedzieli uczestnicy naszego konkursu. Zobaczcie jakie są pomysły na zastosowanie inteligentnych gniazdek w domu.

  • Choinka

Za oknami już widać pierwszy śnieg co oznacza, że już wielkimi krokami zbliżają się święta, a za tym idzie dekorowanie choinki i domu wewnątrz ale i na zewnątrz.

Test Teufel Supreme ON – z funkcją współdzielenia muzyki

Gniazdka smart nadają się świetnie aby podpiąć lampki choinkowe oraz ozdoby zewnętrzne i cieszyć się pięknymi ozdobami domu i ogrodu, które możemy sterować z dowolnego miejsca gdzie mamy połączenie z siecią!

Woox - gniazdka smart

  • Zwierzęta domowe

Inteligentne gniazdka idealnie sprawdzą się także dla osób, które posiadają zwierzęta w terrarium bądź akwarium. Właściciele swoich pupili mogą zdalnie sterować oświetleniem i urządzeniami niezbędnymi do życia i prawidłowego rozwoju swoich zwierzątek czy ryb.

  • Projektor gwiazd

Pokój dziecięcy to miejsce zwykle bardzo przytulne, pełne barw i koloru, z ciekawymi rozwiązaniami oświetleniowymi takie jak światełka czy projektor gwiazd, które ciekawią nasze pociechy do poznawania świata.

eSIM – co to jest – poradnik

Dzięki Gniazdku smart możemy zdalnie sterować światłem w dziecięcym pokoju dzięki czemu pokój jest bezpieczniejszy i ciekawszy dla dziecka.

  • Sprzęty domowe

W dzisiejszym świecie każdy się spieszy i nieustannie biegnie od spotkania do spotkania. Co za tym idzie, można czasem zapomnieć odłączyć sprzęt elektroniczny z prądu. Z pomocą przychodzi gniazdko smart.

Test Samsung Jet 90 premium – odkurzacz 550 W w akcji

Inteligentne gniazdka możemy podłączyć do sprzętów domowych takich jak żelazko i gdy nawet zapomnimy je odłączyć z kontaktu możemy będąc poza domem wyłączyć je zdalnie ze swojego smartphone’a i kontynuować plan dnia bez stresu o sprzęty w domu, które zostały podłączone do gniazdka. Dodatkowo gniazdko może być świetnym pomocnikiem przy np elementach centralnego ogrzewania w domu.

Woox - gniazdka smart

  • Oszczędność czasu dla śpiochów

Gniazdka smart mają także zastosowanie dla leniwych i ceniących sobie czas szczególnie o poranku. Gdy jeszcze nie wstaliśmy z łóżka możemy uruchomić toster na szybkie śniadanie, czajnik czy radio z ulubioną stacją i cieszyć się z dodatkowego czasu w ciepłym łóżeczku.

Więcej o gniazdkach Woox:

 

źródło: Woox

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: