InPost i Librus czekają na pobranie z AppGallery

InPost Mobile, aplikacja do monitorowania przesyłek, umożliwiająca także ich bezdotykowy odbiór z Paczkomatów i Aplikacja Librus, pozwalająca rodzicom monitorować życie szkolne ich dzieci, dołączyły do Huawei Mobile Services

Aplikacja Librus, pozwalająca rodzicom monitorować życie szkolne ich dzieci, dołączyła do AppGallery w wersji w pełni zintegrowanej z ekosystemem Huawei Mobile Services. Oznacza to, że użytkownicy najnowszych urządzeń marki opartych o HMS mogą korzystać ze wszystkich funkcji aplikacji.

Reklamy

Aplikacja Librus jest dostępna w AppGallery dla wszystkich smartfonów i tabletów Huawei, także dla starszych modeli opartych o GMS. Pełna integracja z HMS oznacza, że aplikacja jest w pełni funkcjonalna na najnowszych modelach smartfonów z serii Mate 40, w tym Mate 40 Pro, telefonach z serii P40 oraz Y – Y6p i Y5p, smartfonach z serii Mate 30, a także tabletach MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s i MatePad T8.

Babbel – rozpoczęłam naukę j. angielskiego z aplikacją … jak mi idzie?

Aplikacja Librus daje użytkownikom, w których szkołach funkcjonuje dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia, wygodny dostęp do najważniejszych informacji o uczniu. Moduły oceny i nieobecności pozwalają rodzicom na bieżąco monitorować postępy w nauce dziecka. Zadania domowe, możliwość podglądu zaplanowanych i zrealizowanych lekcji, szybki dostęp do wideolekcji to łatwa organizacja nauki zdalnej czy hybrydowej. Intuicyjna skrzynka wiadomości oraz przesyłanie plików przez nauczycieli bezpośrednio w aplikacji na smartfony rodziców i uczniów pozwala na szybszą komunikacja na linii szkoła-dom.

Librus to jedna z tych aplikacji, która często pojawiała się w pytaniach naszych użytkowników, dla wielu rodziców dzieci w wieku szkolnym jest to narzędzie, bez którego trudno się obyć. Tym większa radość dziś, że możemy zaoferować w AppGallery jej pełną wersję niezależnie od urządzenia. Liczba integracji z HMS ciągle rośnie, w najbliższym czasie będziemy mogli pochwalić się nowymi, równie atrakcyjnymi – mówi Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska.

To szczególny rok dla polskiej edukacji. Dynamicznie zmieniająca się sytuacja epidemiczna wymusza na uczniach, rodzicach i szkołach potrzebę ciągłego dostosowywania formy nauczania do bieżących okoliczności i przepisów. Aplikacja mobilna Librus stała się kluczowym narzędziem używanym obecnie przez miliony rodziców oraz uczniów. Zamierzamy ją nadal dynamicznie rozwijać, spełniając oczekiwania użytkowników, od teraz także na platformie Huawei – mówi Marcin Kempka, Prezes Zarządu Librus.

Firma Librus od blisko 20 lat wspiera rozwój oświaty w Polsce przez dostarczanie najwyższej klasy nowoczesnych rozwiązań, wspomagających procesy edukacyjne i zarządzania oświatą. Każdego dnia 12 000 szkół z 1 200 jednostek samorządu terytorialnego korzysta z rozwiązań Librus. To 4 300 000 uczniów i rodziców w całym kraju, którzy codziennie logują się do systemów wspomagających ich na ścieżce edukacji bez względu na formę nauczania – stacjonarną, hybrydową czy zdalną. To również 82 000 uczestników szkoleń rocznie, którzy podnoszą swoje kompetencje, korzystając ze szkoleń Centrum Kształcenia Nauczycieli Librus. www.librus.pl

W autorskim sklepie z aplikacjami Huawei AppGallery obecnie znajduje się już 1000 polskich aplikacji. W skali globalnej, w sklepie dostępnych jest już 96 tysięcy aplikacji, z których korzysta ponad 490 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, obok takich usług jak – między innymi – Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: