Control od dziś w Xbox Game Pass

Od 3 grudnia 2020 przygody Jesse Faden będą dostępne w usłudze subskrybenckiej gier Microsoft. Słowem: Control trafia do katalogu Xbox Game Pass.

Control

Plotka, która krążyła po gamingowym świecie od minionego roku, dziś staje się faktem. Od 3 grudnia 2020 przygody Jesse Faden będą dostępne w usłudze subskrybenckiej gier Microsoft. Słowem: Control trafia do katalogu Xbox Game Pass.

Test Huawei FreeBuds Pro – z dynamiczną redukcją szumów

Przejmij Odzyskaj kontrolę

Ten jeden z najpopularniejszych, trzecio-osobowych shooterów z 2019 r., w nieco ponad rok po premierze zawitał w usłudze Xbox Game Pass. Już dziś, od około godziny 18:00, każdy fan fantastyki, horroru i science-fiction oraz jednocześnie subskrybent Game Passa będzie mógł wcielić się w rolę agentki Faden. Czy uda Wam się rozwikłać zagadkę przejęcia umysłów pracowników Federalnego Biura Kontroli przez obcą siłę o nazwie Hiss?

Test Microsoft Surface GO 2 – najmniejszy i najlżejszy laptop 2 w 1 idealny dla podróżników

W arsenale pani Faden znajduje się modyfikowalna broń oraz zestaw nadprzyrodzonych zdolności, jak telekineza, lewitacja, czy – podobnie jak oponent – przejmowanie kontroli nad ciałem osób postronnych. Brzmi intrygująco, nieprawdaż?

Dodajmy, że wszystko to podane będzie w świetnej grafice, z dbałością o szczegóły, gdzie uszkodzone elementy, roztrzaskują się wraz mniejszymi przedmiotami w drobny mak. Na stronę wizualną gry zaciera ręce wielu posiadaczy Xbox Series X, mających świadomość upgrade’u tytułu do nowej generacji.

Usługa Xbox Game Pass jest obecnie dostępna w trzech wariantach:

  • Na konsolę, gdzie użytkownik otrzymuje dostęp do przeszło stu gier, których biblioteka jest na bieżąco aktualizowana, zaś w tytuły z Xbox Game Studios można grać już w dniu premiery; pakiet dostępny w cenie 40 zł miesięcznie.
  • Na PC, obejmująca analogiczne spektrum, co w przypadku wersji konsolowej, aktualnie do nabycia za 4 zł w pierwszym miesiącu użytkowania, a następnie za 39,99 zł miesięcznie.
  • Ultimate, która oferuje pełen dostęp do katalogu Game Pass, ponadto zawiera ekskluzywne promocje, dostęp do xCloud, a także akces do Xbox Live Gold i pakietu EA Play. Obecnie do wykupienia za pierwszy miesiąc za 4 zł, a każdy kolejny za 54,99 zł.

źródło: Microsoft

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: