Dragon Breath – klawiatura dla graczy w Biedronce

Od czwartku 7 grudnia na półkach sklepów sieci Biedronka pojawi się produkt nowej marki – Dragon Breath. W jej gamie dostępnych będzie wiele urządzeń gamingowych zarówno dla profesjonalistów, jak i dla początkujących graczy. Nowym produktem marki, o której mowa, jest natomiast przewodowa Klawiatura dla gracza, która wyposażona jest w 112 klawiszy
i 4 tryby podświetlenia. Cena to jedyne 79,99 zł.

Dragon Breath
Dragon Breath

Najnowszy produkt marki Dragon Breath jest efektywny i charakteryzuje się nowoczesnym designem. Semimechaniczna klawiatura przewodowa dla graczy komputerowych wyposażona jest w bardzo trwały mechanizm ze 112 klawiszami z gwarancją niezawodności do 10 mln uderzeń! Dodatkowo gracz może używać 19 klawiszy z funkcją anti-ghosting. Anti-Ghosting to technologia mająca zapobiegać rejestrowaniu dodatkowych, widmowych klawiszy w momencie naciśnięcia na klawiaturze kilku przycisków jednocześnie.

TCL SOCL 500 TWS – słuchawki douszne w naszych rękach

Warto wspomnieć również o 4 trybach podświetlenia, które są regulowane osobnym przyciskiem, co nie tylko uatrakcyjni korzystanie z klawiatury, lecz także posłuży jako dodatkowe oświetlenie biurka. Innowacyjnym elementem tego produktu jest wbudowana ergonomiczna podkładka pod nadgarstki, która w pozytywny sposób wpływa na jakość i wygodę używania klawiatury.

Kolejnym atutem klawiatury jest kabel o długości 150 cm i zasilanie USB.

Warto zwrócić uwagę również na design urządzenia. Produkt jest zarówno efektywny,
jak i efektowny za sprawą podświetlenia i kompaktowego rozmiaru. Nie sposób nie wspomnieć o atrakcyjnym wyglądzie klawiatury – jej nowoczesny i zgrabny kształt przykuwa wzrok, a estetyczna kolorystyka cieszy oko.

Test Logitech do gier: G915 – klawiatura bezprzewodowa i myszka G102

Urządzenie przeszło pozytywną weryfikację jakości, funkcjonalności i łatwości obsługi niezależnej instytucji badawczej DEKRA, uzyskując certyfikat. Klawiatura dla gracza marki Dragon Breath, dostępna będzie w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce, w cenie 79,99 zł. Produkt od firmy mPTech Sp. z o.o. oferowany będzie od 7 do 21 grudnia lub do wyczerpania zapasów.
W rozsądnej kwocie otrzymujemy produkt, który jest pomocny w codziennym korzystaniu z komputera oraz w profesjonalnym graniu. Producent zadbał o każdy szczegół i specyfikację techniczną, które zadowolą większość użytkowników.

Dragon Breath
Dragon Breath

 

 

DANE TECHNICZNE: 

Urządzenie: KLAWIATURA DLA GRACZA
Model: EA-5402
Numer partii: 202009
Zasilanie: USB, 5 V
Natężenie: ≤160 mA
Rozmiar: 483,6×212,5×35,6 mm
Ilość klawiszy: 112
Układ klawiszy: QWERTY

źródło: mPTech

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: