Filtr gratis do oczyszczaczy SHARP Ultimate Air

Firma Sharp, producent oczyszczaczy powietrza z serii Ultimate Air wyposażonych w certyfikowaną technologię Plasmacluster, przygotowała nową promocję dla osób, które dokonają zakupu oczyszczacza UA z linii  HG oraz HD w dniach od 1 grudnia 2020 do 15 stycznia 2021 i zarejestrują ten zakup na stronie www.sharpconsumer.pl.

Ultimate Air
Ultimate Air

Oczyszczacze z serii Ultimate Air doskonale sprawdzą się w środowisku domowym i biurowym. Dzięki technologii Plasmacluster pomagają one w redukcji pleśni, bakterii i wirusów z otaczającego nas powietrza[1], a gratisowy filtr zapewni dodatkową oszczędność, gwarantując dłuższe, bezproblemowe działanie oczyszczacza bez dodatkowych wydatków.

Test Sharp PS-919 – rozświetlony głośnik do rozkręcenia każdej imprezy

Po podaniu niezbędnych danych (imię, nazwisko, nr telefonu, adres e-mail, data zakupu, kopia dowodu zakupu, zdjęcie nr seryjnego) i poprawnej rejestracji urządzenia w ciągu 10 dni od zakupu, klient otrzyma prezent w postaci filtra wodnego pasującego do zakupionego przez niego modelu.

Test Sharp DR-I470 Pro – radio DAB/DAB+/FM z RDS i 10000 stacji na całym świecie

Firma Sharp zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji podanych przez klienta danych oraz faktu, że urządzenie pochodzi od autoryzowanych partnerów, których lista dostępna jest w regulaminie promocji na stronie http://www.sharpconsumer.pl.

źródło: Sharp

______________————————-

[1] Więcej informacji nt. skuteczności technologii Plasmacluster można znaleźć na stronie https://global.sharp/

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: