Jabra Elite 85t – słuchawki bez kompromisów już w Polsce

Jabra Elite 85t z technologią Jabra Advanced Active Noice Cancellation (ANC):

 • Nowy, miniaturowy i świetnie dopasowany do ucha zestaw słuchawkowy Jabra z ANC
 • W pełni regulowana cyfrowa funkcja ANC: umożliwia włączanie pełnej redukcji hałasu, całkowite jej wyłączanie w trybie podsłuchiwania (HearThrough), a także korzystanie z ustawień pośrednich
 • 6 mikrofonów i ochrona przed wiatrem zapewnia znakomitą wyrazistość głosu podczas rozmów niezależnie od miejsca
 • Półotwarta konstrukcja, która ogranicza efekt „zatyczek do uszu” powodujący poczucie izolacji
 • Działają na baterii nawet przez 5,5 godziny lub do 25 godzin przy użyciu kompaktowego etui ładującego (z włączoną funkcją ANC)
 • Certyfikat zgodności ze standardem ładowania bezprzewodowego Qi
Jabra Elite 85t
Jabra Elite 85t

 

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne Jabra Elite 85t, najnowszy członek rodziny Elite, trafiły do polskiej dystrybucji. Zostały one wyposażone w najbardziej zaawansowaną i najwydajniejszą technologię aktywnej redukcji szumów (ANC) opracowaną przez Jabra– Jabra Advanced Active Noice Cancellation™ z 11 poziomami dźwięku i możliwością pełnej regulacji. Są one również wyposażone w 12-milimetrowe głośniki emitujące potężny dźwięk i mocne basy, a także technologię 6 mikrofonów i funkcję ładowania bezprzewodowego.

TCL SOCL 500 TWS – słuchawki douszne w naszych rękach

Elite 85t to słuchawki bez kompromisów pod względem niewielkich rozmiarów  i wygody użytkowania, jakości dźwięku rozmów i muzyki, a także skuteczności ANC. Zostały one zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości dźwięku podczas słuchania muzyki i prowadzenia rozmów. Doskonałe brzmienie rozmów zapewnia technologia 6 mikrofonów (po trzy na każde ucho: dwa z zewnątrz i jeden wewnątrz) i ochrona przeciwwiatrowa, a 12-milimetrowe głośniki gwarantują najwyższą jakość ulubionej muzyki z mocnymi basami i opcją personalizacji brzmienia w aplikacji Jabra Sound+. Funkcja MySound profesjonalnie optymalizuje i konfiguruje dźwięk w wyniku działania dostępnego w aplikacji testu słuchu, a następnie kalibruje słuchawki. W efekcie muzyka jest perfekcyjnie dostosowana do indywidualnego profilu słuchowego użytkownika.

Technologia Jabra Advanced ANC

Technologia Jabra Advanced Active Noise Cancellation w najnowszych słuchawkach dousznych Jabra Elite 85t eliminuje więcej szumów dzięki specjalnemu układowi ANC oraz mikrofonom znajdującym się nie tylko na zewnątrz, ale i wewnątrz każdej słuchawki. Funkcja ta oferuje też szerszy zakres regulacji odpowiednio do warunków otoczenia. Dwoma suwakami w aplikacji Jabra Sound+ można włączyć pełną redukcję hałasu, całkowicie ją wyłączyć w trybie podsłuchiwania (HearThrough), a także korzystać z ustawień pośrednich. Mamy do dyspozycji aż 11 poziomów dźwięku. Każdy poziom — od pełnego trybu ANC przez wszystkie pośrednie ustawienia aż do poziomu HearThrough — różni się o około 3 db od kolejnego poziomu i tym samym zapewnia zauważalną różnicę z każdą kolejną zmianą ustawień. Z maksymalnym poziomem ANC jest to jeden z najlepszych wyników na rynku.

Test Huawei FreeBuds 3i – świetne słuchawki douszne

Półotwarta konstrukcja w połączeniu z Jabra Advanced ANC™ zapewnia też o wiele lepsze wrażenia, ponieważ eliminowany jest dźwięk własnych kroków czy przeżuwania. W ten sposób można słuchać i mówić bez izolującego efektu „zatyczek do uszu”, który przeszkadza niektórym użytkownikom słuchawek dousznych o konstrukcji zamkniętej. Jabra Elite 85t należy do najmniejszych słuchawek dousznych z wysokiej klasy funkcją ANC.

Jabra Elite 85t
Jabra Elite 85t

Funkcja ładowania bezprzewodowe

 Słuchawki Jabra Elite 85t obsługują funkcję bezprzewodowego ładowania i są zgodne ze wszystkimi ładowarkami z certyfikatem Qi, dzięki czemu w przypadku spadku poziomu ich naładowania wystarczy umieścić je na podkładce do ładowania lub użyć kabla USB-C. Model ten działa na baterii nawet przez 5,5 godziny z włączoną funkcją ANC lub do 25 godzin przy użyciu etui ładującego (z włączoną funkcją ANC) i do 7 godzin lub 31 godzin przy użyciu etui ładującego z wyłączoną funkcją ANC.

Test Teufel Supreme ON – z funkcją współdzielenia muzyki

Jabra Elite 85t — ceny i dostępność

 Jabra Elite 85t są już dostępne w wybranych sieciach handlowych w Polsce, a ich rekomendowana cena detaliczna to 999 zł.

Słuchawki są dostępne w kolorze tytanowo-czarnym. W pierwszym kwartale 2021 roku będą dostępne także w kolorach: złoto-beżowym, miedziano-czarnym, czarnym i szarym.

 

Jabra Elite 85t — najważniejsze funkcje i dane techniczne:

 • Kompaktowa konstrukcja i owalne silikonowe wkładki EarGels™ zapewniające solidne i wygodne dopasowanie
 • Specjalny chip do ANC, który skuteczniej eliminuje hałasy z otoczenia
 • Najwyższa jakość dźwięku rozmów w dowolnym miejscu dzięki wykorzystaniu technologii z sześcioma mikrofonami i ochronie przeciwwiatrowej
 • Aktywna redukcja szumów przy użyciu 4 mikrofonów wewnątrz i na zewnątrz słuchawek
 • 12-milimetrowe głośniki emitujące donośny dźwięk i mocne basy
 • Półotwarta konstrukcja umożliwiająca naturalne słuchanie dźwięku
 • Regulowana aktywna redukcja szumów z dwoma suwakami: od pełnej ANC po pełny podsłuch
 • Wytrzymałość o stopniu IPX4 i dwuletnia gwarancja* odporności na kurz oraz wodę
 • Działanie baterii nawet przez  5,5 godziny lub do 25 godzin przy użyciu etui ładującego (z włączoną funkcją ANC) i do 7 godzin lub łącznie 31 godzin z wyłączoną funkcją ANC
 • Certyfikat zgodności ze standardem ładowania bezprzewodowego Qi i kompatybilność ze wszystkimi ładowarkami Qi
 • Regulowany korektor dźwięku w aplikacji Sound+ doskonali brzmienie muzyki
 • Aktywni asystenci głosowi. Elite 85t współpracuje z Siri® i Google Assistant™
 • Funkcja MyControls umożliwiająca konfigurowanie przycisków i Jabra MySound do indywidualnej regulacji dźwięku

Dowiedz się więcej o Jabra na www.jabra.pl/elite85t

* Wymagana rejestracja w aplikacji Jabra Sound +

źródło: Jabra

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: