Legends of Runeterra grą roku na iPadzie

Wydana w kwietniu tego roku gra Legends of Runeterra zachwyciła użytkowników iPadów i zespół App Store dynamicznymi zmaganiami osadzonymi w dobrze znanym uniwersum League of Legends. Innowacyjna, darmowa gra karciana, dostępna również w polskiej wersji językowej, otrzyma statuetkę w kategorii „iPad Game of the Year”.

Legends of Runeterra

Legends of Runeterra to strategiczna gra karciana w świecie League of Legends, w której o wygranej decyduje kreatywność, umiejętności i mądre planowanie. Gracz wybiera bohaterów i łącz karty z różnych regionów — każda z nich ma swój niepowtarzalny styl i atuty. Stworzenie doskonałej talii to idealna droga do pokonania konkurencji! Komponowanie talii i gromadzenie kart jeszcze nigdy nie było tak łatwe.. Każdy może zdobyć wszystkie karty za darmo lub bezpośrednio kupić potrzebne egzemplarze. Nigdy nie trzeba będzie kupować pakietów z losowymi kartami.

Test Sharp PS-919 – rozświetlony głośnik do rozkręcenia każdej imprezy

Legends of Runeterra to także niezapomniane emocje i źródło fantastycznych przeżyć, doskonale sprawdzające się na urządzeniach mobilnych, w tym iPadach. Wysoka, średnia ocena klientów sklepu App Store – 4.9/5 – została oparta na recenzjach 36.4 tys. użytkowników. Warto zauważyć, że w tegorocznej edycji „Best Apps and Games”, Legends of Runeterra to jedyna nagrodzona gra online, w której gracze konkurują ze sobą nawzajem.

Aby dowiedzieć się więcej o grze Legends of Runeterra lub ją pobrać, odwiedź stronę www.playruneterra.com

TECHNOSenior

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: