AppGallery Świąteczne Odliczanie – do zdobycia vouchery i nagrody

Świąteczne Odliczanie w AppGallery: do zdobycia atrakcyjne vouchery i nagrody

AppGallery Świąteczne Odliczanie

Huawei wystartował ze Świątecznym Odliczaniem w AppGallery. Za pobieranie aplikacji z AppGallery i odkrywanie kolejnych okienek w kalendarzu świątecznym, można zdobyć dwa rodzaje nagród. Pierwsza to atrakcyjne vouchery w aplikacjach. Druga to atrakcyjne nagrody, w tym karty podarunkowe do Allegro, drony lub laptopy Huawei – do zdobycia w zamian za kolekcję odpowiedniej liczby „kroków”. Akcja potrwa do 24 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

 Test Huawei MateBook 13 2020 – dla osób szukających jakości i komfortu pracy

Jak zdobyć voucher lub atrakcyjną nagrodę główną?

Aby wziąć udział w Świątecznym Odliczaniu, wystarczy wejść w baner promocyjny znajdujący się na stronie głównej w AppGallery. Każdego dnia, pobranie 3 wybranych aplikacji spośród tych wymienionych na stronie, odblokowuje odpowiednie okienko w kalendarzu świątecznym. Codziennie w okienku znajduje się inna nagroda niespodzianka – mogą to być kupony do aplikacji lub „kroki”.

„Kroki” to wirtualne elementy, które – po zebraniu odpowiedniej ich liczby – można wymienić na jedną z nagród. 7 kroków daje możliwość zdobycia karty podarunkowej o wartości 100 zł do wykorzystania w Allegro, na zdobywcę 8 kroków czeka dron DJI Mini2, a nagrodą za 9 kroków jest multimedialny laptop Huawei MateBook X.

Jedynie zebranie odpowiedniej liczby wymaganych kroków daje użytkownikowi prawo do ubiegania się o nagrodę. Liczba nagród jest ograniczona (w puli nagród jest 5 MateBook’ów X, 10 dronów DJI Mini2 oraz 4 000 kart podarunkowych Allegro) i obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, dlatego po zebraniu odpowiedniej liczby kroków należy niezwłocznie wypełnić formularz znajdujący się na stronie w AppGallery – uprawnia on do ubiegania się o jedną, wybraną nagrodę.

Szczegóły akcji i regulamin znajdują się na stronie pod linkiem.

Test Huawei Sound X – efektowna mała kolumna

Po pobraniu 3 aplikacji i odblokowaniu świątecznego okienka przypisanego do danego dnia, oprócz „kroków”, użytkownik może znaleźć tam również atrakcyjne kupony:

  • – 6-miesięczny dostęp do aplikacji TIDAL;
  • – 2 miesiące darmowego korzystania z serwisu FilmBox w aplikacji Huawei Filmy;
  • – kupony o wartości 10 zł na przejazdy w aplikacji Bolt;
  • – 60 dni bezpłatnego, nielimitowanego dostępu do Kolekcji w aplikacji Audioteka;
  • – 3-miesięczna, darmowa subskrypcja (pakiet Starter PLUS) w aplikacji WP Pilot;
  • – 6 miesięcy darmowej subskrypcji Tinder Plus.

Test Huawei MatePad T10s – niedrogi tablet dla całej rodziny

Warunki udziału w Świątecznym Odliczaniu z AppGallery

O zdobytym w danym dniu voucherze do aplikacji (lub „kroku”, jeśli w danym dniu akurat on będzie ukryty w danym okienku) użytkownik zostanie powiadomiony za pomocą wyskakującego powiadomienia, zaraz po pobraniu 3 wybranych aplikacji oraz kliknięciu w odpowiednie okienko w kalendarzu świątecznym. Zdobyte kupony lub liczbę „kroków” można podejrzeć w zakładce „Nagrody” w AppGallery. Aby wziąć udział w zabawie, należy zalogować się do AppGallery za pomocą ID Huawei, które można łatwo założyć wchodząc w ustawienia w smartfonie.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: