DANZ – dostęp w Polsce do walk bokserskich

DANZ, wiodąca, streamingowa platforma sportowa jest dostępna w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie. Platforma daje dostęp do najważniejszych walk o tytuł oraz możliwość oglądania klasycznych pojedynków z wciąż poszerzającego się archiwum, materiałów o sportowcach i licznych programów własnej produkcji.

DANZ

W ramach abonamentu, który wynosi zaledwie 7,99 zł użytkownicy otrzymują dostęp do najważniejszych walk o tytuł.

Recenzja Creative T100 – głośniki, które obudziły stare radio

W grudniu DANZ będzie transmitował następujące pojedynki:

 • 4 grudnia Anglik Billy Joe Saunders będzie chciał zachować pas WBO w kategorii superśredniej, rywalizując z rodakiem, Martinem Murrayem.
 • Pojedynek w wadze ciężkiej, którego nie wolno przegapić! Niekwestionowany mistrz w tej kategorii, Anthony Joshua OBE, 12 grudnia będzie bronił posiadanych pasów w walce z pretendentem z Bułgarii, Kubratem Pulewem.
 • Giennadij „GGG” Gołowkin postara się zapisać w historii boksu, gdy 18 grudnia po raz 21. spróbuje obronić tytuł w wadze średniej, krzyżując rękawice z Kamilem Szeremetą.
 • Dzień później, 19 grudnia, wielki mistrz bez podziału na kategorie, Canelo Alvarez, powraca do dywizji superśredniej, by w San Antonio w Teksasie zmierzyć się z niepokonanym Callumem Smithem.

Test Sharp PS-919 – rozświetlony głośnik do rozkręcenia każdej imprezy

Już teraz pobierz aplikację DAZN za pomocą urządzenia podłączonego do Internetu: smartfona, tabletu, laptopa, komputera stacjonarnego lub telewizora smart, odwarzacza typu streaming stick czy konsoli do gier. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.DAZN.com.

DAZN Group

____________—————-

DAZN Group to jeden z najszybciej rozwijających się sportowych koncernów medialnych na świecie. Firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii zatrudnia pracowników w ponad 25 krajach i oferuje kibicom możliwość śledzenia sportowych wydarzeń poprzez prowadzenie działalności producenckiej, dystrybucję zawartości i komercjalizację. DAZN Group jest właścicielem wiodącej sportowej platformy streamingowej, DAZN, jak również popularnego portalu, DAZN News.

2 komentarze do “DANZ – dostęp w Polsce do walk bokserskich

 • 24 września 2021 o 20:21
  Permalink

  Jak zapłacić ? za walkę boks Jousuha Usyk

  Odpowiedz
 • 24 września 2021 o 20:18
  Permalink

  Jutro walka boks Jousuha Usyk gdzie 7,99zł zapłacić ? mam kablówkę vectry

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: