Razer Hammerhead True Wireless Pro – słuchawki dla graczy

Firma Razer, marka lifestyle’owa dla graczy, zaprezentowała słuchawki Hammerhead True Wireless Pro, wyposażone zarówno w certyfikowany przez THX dźwięk o wysokiej wierności, jak i w zaawansowaną hybrydową aktywną redukcję szumów, w celu zapewnienia niezrównanych i niezakłóconych niczym wrażeń słuchowych. Słuchawki charakteryzują się krystalicznie czystym dźwiękiem oraz potężnym basem i są gotowe do działania w każdej sytuacji – bez względu na to, czy jesteś w drodze, czy pracujesz z domu.

Hammerhead True Wireless Pro
Hammerhead True Wireless Pro

Podobnie jak w przypadku lubianych przez fanów standardowych słuchawek bezprzewodowych Hammerhead True Wireless, model Pro oferuje wygodne sterowanie dotykowe i kompatybilność ze sterowaniem za pomocą głosu, dostrojoną łączność Bluetooth o niskim opóźnieniu, a także baterię o wydłużonym czasie działania oraz etui ładujące. Za wygodne i pewne noszenie słuchawek w uszach oraz zwiększoną izolację akustyczną odpowiadają ulepszona konstrukcja oraz wkładki douszne Comply wykonane z najwyższej jakości pianki o pamięci kształtu. Słuchawki douszne Hammerhead True Wireless Pro zapewniają również ochronę przed potem i zachlapaniem na poziomie IPX4.

Reklamy

Słuchawki douszne Hammerhead True Wireless Pro to doskonałe akcesorium mobilne dla zwykłych użytkowników oraz mobilnych graczy, którzy oczekują wysokiej jakości dźwięku i możliwości dostosowywania urządzenia do własnych potrzeb” – mówi John Moore, Head of Sales & Marketing, Growth Peripherals w Razerze. „Użytkownicy mogą się teraz cieszyć niesamowitą wygodą noszenia, doskonałym i niezakłóconym dźwiękiem o niskim opóźnieniu podczas oglądania filmów, słuchania muzyki, grania, a także w trakcie połączeń głosowych i wideo – a wszystko to w niewielkim opakowaniu mieszczącym się w kieszeni”.

Hammerhead True Wireless Pro
Hammerhead True Wireless Pro

Zaawansowana hybrydowa aktywna redukcja szumów dla niezakłóconych niczym wrażeń dźwiękowych

Hammerhead True Wireless Pro wykorzystują hybrydowy ANC (Active Noise Cancellation) do niwelowania zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego szumu poprzez generowanie odwróconych fal dźwiękowych (antyfal) oraz dzięki ulepszonemu rozwiązaniu do pasywnej izolacji szumów. Osiągnięto to za pomocą dwóch zewnętrznych (feedforward) i dwóch wewnętrznych (feedback) mikrofonów.

TCL SOCL 500 TWS – słuchawki douszne w naszych rękach

Dźwięk certyfikowany przez THX

Aby spełnić rygorystyczne wymagania certyfikacji THX, pod uwagę bierze się nawet drobne szczegóły, takie jak zakres częstotliwości i pasmo przenoszenia. Urządzenie musi być w stanie bez zniekształceń generować, przy dużej głośności, wyraźne, pełne detali wokale oraz głębokie, mocne basy. Proces certyfikacji wymaga również perfekcyjnej izolacji dźwięku, którą Hammerhead True Wireless Pro zapewniają dzięki lepiej dopasowanej do ucha konstrukcji. Na zindywidualizowanie komfortu użytkowania oraz personalizację opcji dźwiękowych pozwalają czarne wkładki douszne Comply wykonane z pianki o najwyższej jakości lub jeden z sześciu zestawów silikonowych końcówek dostępnych w różnych rozmiarach i materiałach.

„Hammerhead True Wireless Pro spełniają najwyższe standardy certyfikatu THX I tym samym dołączają do  słuchawek Razer Opus” – powiedział Peter Vasay, szef THX Certification w THX Ltd. „Słuchawki poddajemy ocenie i optymalizacji po to, aby zagwarantować, że zapewniają one wysoką jakość dźwięku z bogatą, zbalansowaną sceną dźwiękową, czystymi sopranami i głębokim basem, idealnymi do muzyki, gier i filmów”.

Bezprzewodowy dźwięk o niskim opóźnieniu

Słuchawki douszne  Hammerhead True Wireless Pro zapewniają szeroki pejzaż dźwiękowy w grach mobilnych, filmach i muzyce dzięki zastosowaniu 10-milimetrowch przetworników i pasmu przenoszenia o zakresie 20Hz -20kHz. Aktywowany dotykiem tryb gamingowy (Gaming Mode) oraz połączenie Bluetooth zmniejsza, podczas grania, opóźnienie do zaledwie 60 ms. Pozwala to na osiągnięcie o 50% szybszego czasu reakcji[1] i lepiej zsynchronizowanego dźwięku i wideo.

Test Teufel Supreme ON – z funkcją współdzielenia muzyki

Dotykowe elementy sterujące i wygodna, intuicyjna obsługa

Dotykowe elementy sterujące w Razer Hammerhead True Wireless Pro pozwalają użytkownikom przełączać się między trybem ANC i Quick Attention, sterować muzyką i połączeniami oraz aktywować asystenta głosowego w smartfonie za pomocą kilku szybkich dotknięć. Tryb Quick Attention wykorzystuje mikrofony do wpuszczania dźwięku z zewnątrz, co jest przydatne podczas rozmowy. Aplikacja mobilna dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android oferuje dostęp do ustawień korektora dźwięku, zmiany mapowania gestów dotykowych, unikalny test dopasowania i wiele więcej.

Hammerhead True Wireless Pro
Hammerhead True Wireless Pro

Słuchawki douszne Hammerhead True Wireless Pro zapewniają do 20 godzin działania na baterii, z 4 godzinami na jednym ładowaniu na słuchawkach i do 4 ładowań z dołączonego etui ładującego USB-C, które idealne nadaje się do przechowywania i automatycznego ładowania słuchawek, gdy nie są używane. Razer oferuje także wytrzymałe etui ochronne z karabińczykiem – Razer THS wykonane z tworzywa.

Aby dowiedzieć się więcej o Razer Hammerhead True Wireless Pro, prosimy zajrzeć tutaj.

Specyfikacja:

Słuchawki

 • Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20kHz
 • Impedancja: 16 Ohm
 • Przetworniki: 10 mm
 • Przybliżona waga: 53 g(5g x 2 słuchawki, 43g etui ładujące)

Mikrofon

 • Pasmo przenoszenia: 100 Hz – 10 kHz
 • Stosunek sygnału do szumu: 60 dB
 • Czułość (@1 kHz): -42 dBFS
 • Charakterystyka kierunkowści: Wielokierunkowa

Sterowanie dotykowe

 • Muzyka: Odtwarzaj, pauza, pomiń, poprzedni
 • Kontrola głosem: Odpowiedz, odrzuć, przełącz, zakończ
 • Ogólne: Sparuj, zasilanie, włącz tryb gamingowy i asystenta głosowego

Bateria

 • Czas działania baterii: do 20 godzin (z dołączonym etui ładującym)*

* zależne od sposobów używania

Kompatybilność

 • Urządzenia z obsługą Bluetooth
 • Aplikacja na smartfony dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS

Wspierane kodeki: SBC, AAC

 • Hammerhead True Wireless Pro: €209.99 (sugerowana cena detaliczna)
 • Hammerhead True Wireless Pro THS Carrying Case: €34.99 (sugerowana cena detaliczna)

Razer.com: 3 grudnia 2020
Autoryzowani sprzedawcy: Grudzień 2020

Aby dowiedzieć się więcej, prosimy zajrzeć tutaj.

źródło: Razer

___________——————–

[1] W porównaniu z innymi prawdziwie bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi obsługującymi kodeki SBC / AAC.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: