Heroo Mobile – nowa taryfa i większe pakiety Internetu

Autorzy Heroo Mobile, jedynej bezpiecznej telefonii dla dzieci w Polsce oferują najmłodszym bezpieczny świat online, zaprezentowali nową taryfę z większą ilością Internetu.

Heroo Mobile
Heroo Mobile

Sieć komórkowa Heroo Mobile stworzona została z myślą o bezpieczeństwie dzieci, ich przyszłości i edukacji. To jedyny operator na rynku oferujący blokadę treści 18 +, której nie może wyłączyć ani rodzic, ani dziecko.

Autorzy Heroo Mobile oferują najmłodszym bezpieczny świat online, który pozwala rozwijać zdrowe nawyki, zdobywać wiedzę i dobrze się bawić. Rodzicom natomiast Heroo Mobile ma pomóc komunikować się z Dzieckiem oraz dać poczucie bezpieczeństwa i kontroli rodzicielskiej. Wszystko to jednak z poszanowaniem wzajemnej przestrzeni oraz wsparcia we wprowadzaniu dziecka w świat online i budowania z nim zdrowej relacji. Jak połączyć te udogodnienia? Pomogą w tym dwie aplikacje: Heroo Mobile dla Dziecka, działająca na Jego telefonie wraz z kartą SIM (dostępna w sklepie Google Play) oraz Heroo Mobile dla Rodzica (dostępna w sklepie Google Play i Appstore). Aplikacja dedykowana dziecku oferuje m.in.:

 • grywalizację z własnym superbohaterem, który codziennie będzie przekazywał mądre treści
 • blokowanie treści 18+ przy włączonym Internecie w sieci Heroo Mobile,
 • zadania i cele do wykonania w realnym świecie związane z codziennymi obowiązkami i zabawą bez telefonu, budowaniem relacji, regulacją emocji,
 • edukację przez zabawę w formie prostych gier, instrukcji DIY, rekomendacji ciekawych wydarzeń czy ciekawostek naukowych zgodnych z zainteresowaniami dziecka.

Aplikacja jest na tyle atrakcyjna i rozsądnie angażująca, że zachęca dziecko do jej używania, jednocześnie nie będąc powodem uzależnienia. Z kolei aplikacja dla Rodziców pozwala na zlokalizowanie dziecka oraz wyznaczenia do niego trasy. Dzięki Heroo Mobile dla Rodzica opiekunowie będą mogli zobaczyć, czy dziecko kontaktowało się z kimś obcym, ale nie będą mieli dostępu do treści wysyłanych przez pociechę.

 Hykker Smartwatch z lokalizatorem GPS – test smartwatcha dla najmłodszych

Heroo Mobile w odróżnieniu od innych operatorów telefonii komórkowej skupia swoje działania na dostarczeniu wartościowej oferty rodzicom i dzieciom. Nadrzędnym celem telekomu jest walka z zaburzeniami użytkowania telefonów komórkowych wśród dzieci.

Test Huawei MatePad T10s – niedrogi tablet dla całej rodziny

Jak pokazują badania Data Science Practices Publicis Groupe wykonane na zlecenie Heroo Mobile, co piąte dziecko w Polsce spędza dziennie ponad 3 godziny z komórką w ręce. Niemalże połowa przebadanych rodziców (49%) uważa, że ich dziecko korzysta z urządzeń takich jak telefon, konsola czy komputer zbyt często. Co więcej, aż 73% z nich obawia się, że ich pociecha uzależni się od Internetu. Wśród innych najczęściej wymienianych zagrożeń pojawiły się m.in.: brak aktywności fizycznej (57%), uzależnienie od gier (53%) i dostęp do nieodpowiednich treści (40%) *. Dlatego aplikacja Heroo Mobile od samego początku tworzona była tak, by się temu przeciwstawić – nie ma w niej powiadomień, nie ma wielu atrakcyjnych i wciągających funkcji gamingowych, błysków, efektów specjalnych i elementów nieskończoności gry, w której można coś kupić.

Heroo Mobile

Różnorodność pakietów

Z uwagi na różnorodne potrzeby i możliwości finansowe każdego rodzica, Heroo Mobile ma w ofercie 5 pakietów cenowych: od 9 zł do 49 zł. Różnią się one ilością minut do wykorzystania      na rozmowy oraz liczbą dostępnych SMSów, pakietem Internetu oraz czasem trwania umowy: 12 miesięcznej lub bezterminowej. Należy pamiętać, że każdy pakiet gwarantuje taki sam dostęp do świata Heroo Mobile, a użytkownik może testować telefonię przez pierwszy miesiąc za darmo.

Pakiety można nabyć na stronie www.heroo.pl.

BOHATERSKI 9 zł/miesięcznie

 • 60 minut na rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce.
 • Wymiennych na 60 SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce.
 • 2GB Internetu przy umowie na 12 miesięcy lub 1GB przy umowie bezterminowej.

POMOCNY 19 zł/miesięcznie

 • 120 minut na rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce.
 • Wymiennych na 120 SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce.
 • 4GB Internetu przy umowie na 12 miesięcy lub 2GB przy umowie bezterminowej.

KREATYWNY 29 zł/miesięcznie

 • Rozmowy bez limitów do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce.
 • SMS – y bez limitów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce.
 • 6GB Internetu przy umowie na 12 miesięcy lub 3GB przy umowie bezterminowej.

ODKRYWCZY 39 zł/miesięcznie

 • Rozmowy bez limitów do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce.
 • SMS-y bez limitów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce.
 • 10 GB Internetu przy umowie na 12 miesięcy lub 5GB przy umowie bezterminowej.

PRZYJAZNY 49 zł/miesięcznie

 • Rozmowy bez limitów do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce.
 • SMS-y bez limitów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce.
 • 14 GB Internetu przy umowie na 12 miesięcy lub 7 GB przy umowie bezterminowej.

*Badanie CAWI wśród rodziców dzieci w wieku 5-10 lat na temat postrzegania zagrożeń płynących z technologii, częstości korzystania z technologii wśród dzieci i zmian nawyków związanych z użytkowaniem technologii podczas pandemii COVID-19. Wykonane przez  Data Science Practices Publicis Groupe, wrzesień 2020.

źródło: Heroo Mobile

TECHNOSenior

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: