Super duży TV, czyli wielka promocja na wielkie ekrany

Super duży TV telewizor to pojęcie względne, ale jedno jest pewne – większy ekran oznacza lepsze, bardziej wciągające i rzeczywiste wrażenia z oglądania. W ramach promocji, kupując wybrane telewizory Samsung QLED 4K i 8K o przekątnej 65 cali i większe, można zyskać kartę podarunkową na kolejne zakupy. Promocja trwa do 20 grudnia w wybranych sieciach sprzedaży.

  • Technologie, takie jak Inteligentne Skalowanie[1] do 4K czy 8K, które dziś wykorzystywane są w telewizorach pozwalają maksymalnie wykorzystać potencjał dużych ekranów.
  • Rynek dużych ekranów rośnie: szacuje się, że do 2024 roku udział telewizorów o przekątnej 65 cali osiągnie od 20 do 24 proc. Dla porównania w 2019 roku takie modele stanowiły około 9 proc. sprzedaży w Polsce.
  • W ramach promocji, kupując wybrany telewizor QLED 4K lub 8K o przekątnej powyżej 65 cali można zyskać kartę podarunkową na kolejne zakupy.
  • Promocyjne modele dostępne są w sieciach Euro-Net, Media Expert, Media-Saturn i Neonet.

Super duży TV

Duży ekran oznacza więcej emocji

 W przypadku wielkości ekranu zależność jest bardzo prosta – większa przekątna wymaga lepszej jakości obrazu. Tu nie może być mowy o kompromisach. Widzowie oczekują, że filmy, programy telewizyjne czy gry po prostu będą prezentować się świetnie. W uwolnieniu potencjału dużych ekranów pomagają technologie, jakie obecnie wykorzystywane są w telewizorach QLED, takie jak na przykład Inteligentne Skalowanie do 4K czy 8K, dzięki któremu materiał wejściowy jest poprawiany w czasie rzeczywistym. Dzięki wyostrzeniu szczegółów, przywróceniu krawędzi i zredukowaniu szumów materiał wideo wygląda świetnie, a im większy ekran, tym bardziej spektakularne efekty.

Test Samsung Galaxy S20 Fan Edition 5G – innowacje w przystępnej cenie

Reklamy

Ta wysoka rozdzielczość oznacza, że widzowie mogą siedzieć bliżej ekranu, co stanowi dobrą wiadomość dla właścicieli mniejszych salonów, którzy marzą o dużym telewizorze. A w połączeniu ze 100% Natężeniem Kolorów, HDR i Bezpośrednim Strefowym Podświetleniem duży, praktycznie bezramkowy ekran, pozwoli wejść na wyższy poziom wrażeń.

Test Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G – bez żadnych kompromisów

Duży ekran to więcej korzyści

Kup wybrany telewizor QLED o przekątnej 65 cali lub większy i odbierz kartę podarunkową. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.superduzytv.samsung.pl oraz na stronach partnerów akcji: Euro-Net, Media Expert, Media-Saturn i Neonet.

źródło: Samsung

____—————–

[1] Działanie funkcji Inteligentnego Skalowania zależy od jakości materiału wejściowego. Skalowanie może nie działać na materiały przesyłane z komputera lub w Trybie Gra.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: