Kolejne świetne akcesoria realme – Watch S i Buds Air Pro

Premierze najnowszych smartfonów realme towarzyszy prezentacja nowej generacji akcesoriów producenta. Na polski rynek trafią inteligentny zegarek Watch S oraz słuchawki Buds Air Pro.

Test Realme 7 i Realme 7 Pro – który wybrać?

Watch S to pierwszy w ofercie producenta smartwatch z okrągłym ekranem. Producent umieścił w nim dotykowy ekran AMOLED o rozmiarze 1,3 cala, zamknięty w obudowie wykonanej ze stopu aluminium. Całość dopełnia wygodny, silikonowy pasek. Na uwagę zasługuje jednak nie tylko nowoczesny wygląd urządzenia, ale także jego wydajność. Watch S na jednym naładowaniu będzie pracować nawet do 15 dni.
Zegarek zaoferuje m.in. 16 wbudowanych trybów sportowych, czujniki pomiaru tętna i poziomu tlenu w krwi, a także licznik kroków, odległości czy funkcje wspierające zdrowy sen, aktywność i picie wody. Możemy za jego pośrednictwem sterować aparatem i odtwarzaczem muzyki w połączonym przez Bluetooth 5.0 smartfonie.
Watch S
Watch S dostępny będzie w Polsce w kolorze czarnym, w cenie 399 złotych.
Nowy model słuchawek bezprzewodowych Buds Air Pro od realme to kontynuacja cieszących się świetnymi opiniami Buds Air. Zestaw wyróżnia funkcja redukcji szumów (Active Noise Cancelling) z możliwością przełączenia się na tryb transparentny – bezpieczny choćby w ruchu ulicznym. Opóźnienia w synchronizacji wynosi zaledwie 94 ms.
realme wyposażyło Buds Air Pro w baterię pozwalającą na 25 godzin użytkowania po pełnym naładowaniu i odporność na zachlapania w standardzie IPX4. Łączność zapewnia Bluetooth 5.0. Najnowsze słuchawki od realme, w Polsce dostępne w kolorze białym, wycenione zostały na 349 złotych.
Buds Air Pro
Wideo z oficjalnej premiery realme dostępne jest na oficjalnym kanale realme Polska na YouTube:

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: