Podaruj sobie multimedialne Święta z projektorami Philips

Szukasz wymarzonego prezentu? Podaruj sobie multimedialne Święta z projektorami Philips

multimedialne Święta

Szukasz wymarzonego prezentu, który będzie jednoczył wszystkich domowników w trakcie świątecznych, rodzinnych wieczorów przy dobrym filmie lub serialu? Prezentu funkcjonalnego, o wielu zastosowaniach, który sprawdzi się zarówno do celów rozrywkowych, jak i biznesowych, jako narzędzie do wyświetlania prezentacji lub dodatkowy monitor do pracy zdalnej? Multimedialne projektory Philips polecają się pod choinkę.

Reklamy

Rozpiętość cenowa projektorów marki Philips pozwala na dużą elastyczność w doborze prezentu. Niektóre projektory z serii NeoPix czy PicoPix kupimy już za niecały tysiąc złotych. Z kolei bardziej zaawansowane rzutniki to koszt, który kilkuosobowa rodzina jest w stanie ponieść w coraz bardziej popularnym w naszym kraju modelu „prezentu składkowego”.

Test Brother MFC-L6900DW – wielofunkcyjne urządzenie laserowe do biur

Świat multimedialnych projektorów Philips malowany jest wyrazistymi, żywymi kolorami. Obrazami wyświetlanymi w jakości nawet 4k na 200 calach*. Niebagatelny design, lekkie, przenośne konstrukcje, multum dostępnych sposobów połączenia z innymi urządzeniami – to koronne atuty prezentowanych projektorów.

Sprawdź ceny zakupu w profesjonalnych salonach i sklepach internetowych, oferujących projektory Philips pochodzące z autoryzowanej polskiej dystrybucji firmy KONTEL z pełną gwarancją importera. Ponadto do 31 grudnia na kupujących czeka miła niespodzianka – dostęp do ponad 8000 filmów i innych treści Premium na cda.pl nawet na 6 miesięcy! Szczegóły znajdziesz na stronie https://www.kontel.pl/philips_cda.html.

*Poszczególne modele różnią się specyfikacją.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: