Promocja vivo – najlepszy prezent

Wystartowały świąteczne promocje vivo! Wszyscy klienci, którzy od 10 do 23 grudnia kupią model Y70 lub Y20s mogą otrzymać w prezencie słuchawki Wireless Sport.

Wystartowały świąteczne promocje vivo! Wszyscy klienci, którzy od 10 do 23 grudnia kupią model Y70 lub Y20s mogą otrzymać w prezencie słuchawki Wireless Sport. Wystarczy zarejestrować się na stronie https://promocjavivo.pl i wypełnić formularz, załączając dowód zakupu. Promocja obowiązuje we wszystkich kanałach sprzedaży do 23 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

vivo Y70 – Test vivo Y70 – towarzysz w codziennym życiu i rozrywce
Model charakteryzuje niebanalny design i zaawansowana specyfikacja: jest przystosowany do szybkiego ładowania dzięki 33-watowej ładowarce vivo FlashCharge i wyposażony w główny aparat o rozdzielczości 48 megapikseli, tryb Super Night oraz tryb nagrywania filmów 4K. Pod wyświetlaczem AMOLED o rozdzielczości FHD+ umieszczono czytnik linii papilarnych. Smartfon ma 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej.
Sugerowana cena detaliczna modelu Y70 to 1099 zł.

Test vivo X51 5G – kamera z gimbalem, czyli fotografia telefonem zdefiniowana na nowo

vivo Y20s
Smartfon vivo Y20s to model dla użytkowników ceniących wysoką jakość w przystępnej cenie. Jest wyposażony w pojemną baterię 5000 mAh i umieszczony z boku, zintegrowany z przyciskiem zasilania czytnik linii papilarnych. Posiada procesor Qualcomm Snapdragon 460, który zwiększa wydajność przy pracy wielozadaniowej, przeglądaniu Internetu i grach. Potrójna kamera z soczewką makro i funkcją AI wbudowana w model Y20s oferuje szereg dodatkowych funkcji, takich jak upiększanie twarzy czy efekty oświetlenia portretowego. Główny aparat zapewnia rozdzielczość 13 megapikseli, dużą przysłonę f/2,2 i technologię PDAF.
Sugerowana cena detaliczna modelu Y20s to 799 zł.

vivo Wireless Sport Earphone
Słuchawki Wireless Sport Earphone łączą dużą wytrzymałość baterii, atrakcyjny wygląd i funkcjonalność Asystenta Google, tworząc optymalne warunki do słuchania muzyki podczas uprawiania sportu. Obsługują kodek dźwięku LDAC i mogą pochwalić się certyfikatem Hi-Res Wireless Audio. Oferują także funkcję szybkiego ładowania FlashCharge.
Sugerowana cena detaliczna vivo Wireless Sport Earphone to 299 zł.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: