uRage SoundZ 200 – słuchawki gamingowe

Do oferty marki dla graczy uRage dołączyły właśnie słuchawki SoundZ 200 z mikrofonem. Mogą się pochwalić ponad dwumetrowym kablem, a podłączane są do komputera przez złącze USB.   

uRage SoundZ 200
uRage SoundZ 200

To oferta skrojona na każdą kieszeń, która powinna zadowolić większość graczy. Słuchawki są lekkie, a miękko wyściełane materiałowe nauszniki i regulowany pałąk na głowę zwiększają wygodę użytkowania. W efekcie nawet po wielu godzinach noszenia nie będą uciskać uszu i powodować dyskomfortu. Regulowane jest też ramię mikrofonu, dzięki któremu nawiążemy komunikację głosową z innymi graczami, co dziś w wielu tytułach jest wręcz niezbędne.

Test Hama Fit Track 5900 – dla entuzjastów sportu i zdrowego trybu życia

Słuchawki nauszne oferują dobre podbicie basów i czyste wysokie tony, odpowiednio zwiększające ogrom wrażeń z wirtualnej rozgrywki.

Reklamy

Ten dynamiczny model od gamingowego producenta uRage wyróżnia się jednostronnie prowadzonym kablem o długości aż 2,2 m z elastycznym płaszczem z tkaniny dla dodatkowej ochrony przed uszkodzeniem w ferworze zabawy. Zintegrowano z nim też regulację głośności i funkcję wyciszania mikrofonu.

Słuchawki uRage SoundZ 200 są podłączane do komputera za pomocą wtyczki USB typu A. Współpracują z systemami operacyjnymi Windows 7, 8 i 10.

Sugerowana cena detaliczna tej nowości wynosi 84,90 zł.

Więcej szczegółów na temat produktu znajdziemy na stronie https://pl.hama.com.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: