Nokia 5.4 – rób wszystko po swojemu

Szybkie, nowoczesne i pełne wyzwań życie wymaga urządzenia, które nadąża. Zaprezentowana we wtorek Nokia 5.4 to oszałamiająco elegancka i wytrzymała nowość od HMD Global.

Nokia 5.4
Nokia 5.4

Najnowsze urządzenie od europejskiego producenta zostało zaprojektowane, aby pomagać ludziom zarządzać ich coraz bardziej wymagającym życiem, w nawiązaniu do trendu, zgodnie z którym coraz częściej decydujemy się na dodatkowe zlecenia poza stałym miejscem pracy. Często dotyczy to freelancerów lub osób, które wspierają swoje podstawowe źródło dochodu – projektantów, copywriterów, fotografów czy DJ-ów. Rozwój technologii sprawił, że wielu z nas zamienia pasję w gotówkę, korzystając ze swoich smartfonów.

Nokia 5.4
Nokia 5.4

Dzięki szybkiemu działaniu i wydajności, Nokia 5.4 to świetne narzędzie. Poczwórny aparat, który całkowicie eliminuje opóźnienie migawki, został ulepszony do 48 megapikseli. To 162 razy lepiej niż model 7650 – pierwsza Nokia z aparatem. A to oznacza, że nigdy nie przegapisz idealnego ujęcia, niezależnie czy rozwijasz swoją fotograficzną pasję, czy próbujesz uchwycić bezcenne rodzinne chwile.

Test Nokia 6.2 – potrójny aparat i skandynawski design za mniej niż myślisz

Twoje filmy zyskają jeszcze więcej głębi dzięki profesjonalnej korekcji kolorów, która zapewnia kinowy efekt podczas oglądania. Nokia 5.4 to także szybsze, płynniejsze i jeszcze dłuższe działanie. Moc jej baterii wystarczy na 42 dojazdy do domu lub pracy (średni czas takiego dojazdu na świecie to 67 minut[1]), a energii i tak zostanie jeszcze na przejrzenie poczty elektronicznej i kontakt z bliskimi.

Smartfony Nokia nie tylko przodują w dostarczaniu aktualizacji oprogramowania i pakietów bezpieczeństwa, ale wyróżniają się również oszałamiającym designem. Dzięki gwarantowanym przez 3 lata poprawkom bezpieczeństwa, użytkownicy otrzymują urządzenie, któremu można ufać. To dlatego w 2020 roku Nokia znów była liderem rankingów zaufania wśród producentów smartfonów[2].

Nokia 5.4

W dzisiejszym świecie czas jest na wagę złota, a w tym niezwykle trudnym roku dodatkowe zlecenia stały się dla nas ważniejsze niż kiedykolwiek. Tylko w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych około 30% pracowników uzupełnia swoją stałą pracę dodatkowym źródłem dochodu[3]. Pracując nad Nokia 5.4 chcieliśmy połączyć wysoką wydajność z wartością. Lubię myśleć, że wysoko zawiesiliśmy poprzeczkę w zakresie tego, co powinny oferować smartfony średniej klasy.

To dla nas ważne, żeby dostarczać urządzenia, które nie tylko działają, ale są również bezpieczne i wytrzymałe. Ale trwałość to coś więcej niż wytrzymałość, to ciągłe ulepszanie i aktualizacje. Niezależnie czy napędzasz elektryczny samochód, czy urządzenie Nokia, rozumienie wagi dostarczania aktualizacji jest kluczowe. Z dumą mogę powiedzieć, że jesteśmy jedną z tych firm, które robią to najlepiej – mówi Juho Sarvikas, Chief Product Officer w HMD Global.

Nokia 5.4 to:

  • Bateria 4000mAh
  • 3 lata aktualizacji pakietów bezpieczeństwa
  • Wytrzymała poliwęglanowa konstrukcja
  • Aparat 48MP
  • Brak opóźnienia migawki
  • 60FPS

 

______________——————————-

[1] Źródło: https://daliaresearch.com/blog/the-countries-with-the-longest-and-shortest-commutes/.

[2] Źródło: Counterpoint, październik 2020 r.: https://www.counterpointresearch.com/nokia-phones-lead-trust-rankings-based-on-software-security-updates-build-quality/.

[3] Źródła: A side hustle helps you push ahead in your career i Side Hustles Are Helping Many Close The Income Gap In The Pandemic—Here’s What To Look For.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: