OMEN Gaming Hub – wyższy wymiar gamingu

OMEN Presents to inicjatywa HP zorientowana na współpracę z producentami gier, której celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań z myślą o grach na PC. Oferuje ona producentom narzędzia i materiały, który dają szansę przybliżyć ich produkcje szerszej grupie odbiorców, wykorzystując takie możliwości jak dostęp do wersji beta i dodatkowych treści generowanych w trakcie procesu tworzenia gier, a także do specjalnych bonusów.

OMEN Gaming Hub

Projekt oficjalnie rozpocznie premiera gry Road 96, stworzonej we współpracy z DigixArt. Gra ta przełamuje bariery standardowej narracji 3D, w której każda rozgrywka jest unikalna, a każda podróż inna od poprzedniej. Trailer tej jedynej w swoim rodzaju gry zadebiutował na The Game Awards. Premiera filmu zaplanowana jest natomiast na koniec 2021 roku.

Marka OMEN prezentuje również OMEN Gaming Hub, najnowszą generację platformy OMEN Command Center – wraz nowym rozbudowanym zestawem funkcji stworzonych dla poprawy wydajności, urozmaicenia rozgrywki oraz rozwoju społeczności gamingowej.

Recenzja Creative SXFI Gamer – zmienia oblicze gry

Jej najnowsze funkcje i aktualizacje obejmują:

  • OMEN Light Studio (BETA): Lepsza synchronizacja oświetlenia dla wszystkich akcesoriów RGB OMEN. Oferuje możliwość połączenia wszystkich akcesoriów w spójne, spersonalizowane kompozycje dla ekskluzywnego i interaktywnego oświetlenia sprzętu.
  • Undervolting (obniżanie napięcia): Pozwoli graczom na obniżenie poboru mocy i temperatury CPU. To narzędzie opiera się na specjalnym algorytmie o nazwie Intelligent Mode, które już po jednym kliknięciu ostudzi maszynę, nie obniżając przy tym wysokiej wydajności.
  • OMEN Gallery: Nowa galeria OMEN stanowi drzwi do świata unikalnych tapet, pochodzących również z kolekcji Z ambasador, gdzie użytkownik może polubić, pobrać lub ustawić w tle swoje ulubione obrazy.
  • Homepage 2.0: Niezmiennie rozwijająca się strona główna otrzymuje nowy układ UI, tak żeby łatwiej było znaleźć na niej umieszczoną centralnie zakładkę „My Gear” wraz z nowym banerem „My Services”, który ułatwi graczom poznanie w pełni nowych funkcji. Aplikacja jest dostępna również do bezpośredniej instalacji.
  • My Games 3.0: Zbudowana na solidnych podstawach poprzednich wersji biblioteka gier wyposażona została w funkcje szukaj, filtruj i grupuj, żeby ułatwić graczom dostęp do ulubionych gier. Dodatkowo specjalna zakładka każdej gry zawiera podgląd, zrzuty ekranu, recenzje oraz oficjalne kanały twórców.

źródło: HP

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: