Podejmij wyzwanie Huawei x 4F

Podejmij wyzwanie Huawei x 4F, wygraj nagrody, zostań blogerem w Społeczności Huawei

Huawei x 4F

Huawei wraz z 4F zapraszają fanów obu marek do podjęcia wyzwania związanego z aktywnością fizyczną. Każdy, kto zechce podzielić się swoją sportową pasją z innymi w Społeczności Huawei, ma szansę wygrać zestaw atrakcyjnych nagród, w tym urządzenia marki oraz bon na zakupy do 4F. Zwycięzcy zostaną też zaproszeni do współpracy z Huawei i 4F w roli blogerów. Wyzwanie potrwa do 31 grudnia.

Do współpracy przy projekcie firma Huawei postanowiła zaprosić 4F, markę, której jednym z głównych celów jest motywowanie Polaków do aktywności fizycznej i budowanie społeczności fanów sportu.

Test Huawei Watch Fit – inteligentny zegarek dla fanów fitnessu

Aby zdobyć nagrody, wystarczy nagrać wideo lub przygotować wpis blogowy ze zdjęciami przedstawiającymi ćwiczenie lub zestaw ćwiczeń, które pomogą wejść w 2021 rok z nową energią, a następnie opublikować go w Społeczności Huawei. Do wygrania są aż dwa zestawy atrakcyjnych nagród, a każdy zestaw składa się z: smartfona Huawei P40, smartwatcha Huawei Watch GT 2 Pro, bezprzewodowych słuchawek Huawei FreeBuds Pro oraz voucher na 1 000 zł do wydania w sklepie 4F. Zwycięzcy otrzymają status blogerów Społeczności Huawei z możliwością publikowania raz w tygodniu przez miesiąc swoich wpisów, w których będą mogli pokazywać własne ćwiczenia, opowiadać o pasji sportowej czy recenzować wygrane w konkursie produkty.

Wpis lub film powinny zostać opublikowane w Społeczności Huawei, a link do nich musi zostać umieszczony w komentarzu pod postem konkursowym: consumer.huawei.com. W komentarzu należy również napisać, dlaczego uczestnik chciałby zostać blogerem w Społeczności Huawei. Nagrodzone zostaną dwie najbardziej kreatywne prace, które można publikować do 31 grudnia. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej w wiadomości prywatnej przesłanej w Społeczności, w terminie do 5 dni roboczych od dnia ich wyboru.

Szczegóły i regulamin znajdują się na stronie konkursowej.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: