Space Jam: A New Legacy – Xbox z Królikiem Bugsem i LeBronem Jamesem

LeBron James, Bugs Bunny i Xbox zapraszają fanów do pomocy w tworzeniu gry Space Jam: A New Legacy

Microsoft i Space Jam: A New Legacy łączą siły przed premierą filmu w 2021 r. Z tej okazji Xbox, Bugs Bunny i LeBron James staną ramię w ramię w pojedynku o tym samym tytule, a zamkniętym w postaci gry arkadowej.

Test Sharp PS-919 – rozświetlony głośnik do rozkręcenia każdej imprezy

Właśnie ogłosiliśmy w mediach społecznościowych, iż wśród naszych fanów poszukujemy osób, które przedstawią nam najlepsze pomysły na gry wideo – im bardziej szalone, tym lepsze! Od 14 do 30 grudnia, za pośrednictwem oficjalnej  strony konkursu, każdy kto ukończył 14 rok życia może przesyłać nam swoje pomysły na grę. Wystarczy zapoznać się z Zasadami Konkursu, wybrać gatunek gry oraz opisać swój koncept w mniej niż 500 słowach.

Dwóch szczęśliwców, którzy wygrają rywalizację, wcieli swoje pomysły w życie w grze Space Jam: A New Legacy, dostępnej już w 2021 r. dla posiadaczy subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate. Laureaci otrzymają również następujące nagrody: ekskluzywny pakiet zwycięzcy podpisanymi gadżetami od LeBrona Jamesa, zestawami Space Jam: A New Legacy i kartą Nike VIP, spersonalizowaną konsolę Xbox Series S; prywatny pokaz filmu z przyjaciółmi i rodziną, a ich nazwiska umieszczone w creditsach do gry.  Ponadto, wezmą udział w wirtualnych warsztatach programistycznych Microsoft dla lokalnej społeczności.

Test Huawei Sound X – efektowna mała kolumna

By pobudzić kreatywność młodych programistów, Microsoft Store organizuje bezpłatne, jedyne w swoim rodzaju wirtualne warsztaty poświęcone tworzeniu gier wideo – inspirowane filmem Space Jam: A New Legacy. Uczniowie zbudują prototyp gry wideo przy użyciu kodowania blokowego na platformie MakeCode Arcade.

Warsztaty te są dostępne online pod adresem aka.ms/SJANLcoding. Dodatkowe zasoby i inne bezpłatne kursy, pomagające zdobyć nowe umiejętności – i zapewnić rozrywkę dzieciom w okresie świątecznym – znajdują się  na stronie wirtualnych warsztatów dla uczniów themicrosoft.com.

Co więcej, Microsoft opracował dwie lekcje w ramach Microsoft Learn, skierowane do bardziej doświadczonych programistów, uczniów szkół średnich i studentów oraz dorosłych, pomagające trenerom koszykówki analizować statystyki zawodników w podejmowaniu decyzji na bieżąco podczas rozgrywki. Pierwsza z nich wspiera przewidzenie wydajności graczy za pomocą uczenia maszynowego i Visual Studio Code, korzystając z zebranych wcześniej danych. Druga lekcja obejmuje zbudowanie aplikacji internetowej, wykorzystującej dodatkowe modele uczenia maszynowego w czasie rzeczywistym. Ma to na celu pomóc trenerowi zdecydować, który z zawodników potrzebuje przerwy na wodę, a kto powinien zostać włączony do gry, by zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej. Czy myślisz, że masz już to, czego potrzeba, aby poprowadzić nowy Dream Team?

Babbel – rozpoczęłam naukę j. angielskiego z aplikacją … jak mi idzie?

W krótkich klipach LeBron James oraz towarzyszący mu aktorzy Don Cheadle i Cedric Joe prezentują potęgę kodowania przy użyciu programu Learn. W filmie Joe wciela się w postać syna Jamesa imieniem Dom, marzącym o zostaniu twórcą gier komputerowych.

Cieszymy się, że łączymy siły ze Space Jam: A New Legacy, wspierając edukację informatyczną. Nasz konkurs, wraz z warsztatami i lekcjami kodowania, wpisują się w wielką inicjatywę firmy Microsoft na rzecz doskonalenia umiejętności. Jej celem jest pomoc 25 milionom ludzi – w tym osobom z niedostatecznie reprezentowanych grup społecznych  – w zdobyciu nowych kompetencji cyfrowych i wykorzystaniu ich do rozwijania swoich pasji

W ciągu najbliższych miesięcy, przed oficjalną premierą filmu Space Jam: A New Legacy i nadchodzącą w przyszłym roku grą, Microsoft i Warner Bros. przekażą Wam jeszcze więcej ekscytujących wiadomości.

źródło: Microsoft

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: