UCLEAR Motion Infinity – nagrywaj swoje wrażenia

UCLEAR Motion Infinity – nagrywaj swoje wrażenia i dziel się nimi z innymi

Szukasz prezentu dla siebie i swoich bliskich, który nie znudzi się tuż po Świętach? Jeździsz zimą na nartach lub snowboardzie, a latem na motocyklu czy rowerze? Z pewnością ucieszysz się z interkomu marki UCLEAR, która zapewnia użytkownikom najnowocześniejszą technologię na rynku i bezpieczeństwo komunikacji.

Amerykańska marka UCLEAR jest pionierem w zastosowaniu  jednocześnie technologii Bluetooth 5.0 i MESH w interkomie, co daje możliwość kontaktu nieograniczonej liczbie użytkowników o nieograniczonym zasięgu. Flagowy model– UCLEAR Motion Infinity zapewnia także komfort bezpieczeństwa za pomocą wbudowanego czujnika zderzenia U-Safe, który informuje zdefiniowane uprzednio kontakty z telefonu użytkownika i służby ratunkowe o jego lokalizacji po wypadku.

Test Samsung Galaxy M51 i M31s – dobre i niedrogie smartfony z potężną baterią

UCLEAR jest jedynym producentem, który umożliwia proste nagrywanie całej komunikacji grupowej za pomocą aplikacji CLEARLink. Jest to szczególnie przydatne dla blogerów / vlogerów, którzy chcą dodać kilka nagrań na żywo do swoich postów. Ponadto nawet rozmowa telefoniczna lub instrukcje z oddzielnego systemu GPS mogą być udostępniane całej grupie i rejestrowane.

Kolejna innowacja marki to system sterowania funkcjami interkomu za pomocą gestów – wiązka podczerwieni precyzyjnie odczytuje komendy użytkownika nawet, gdy ma on na dłoni rękawice! Czujnik U-Move pozwala oszczędzać akumulator interkomu, gdy jest w bezruchu, a wszystkimi opcjami interkomu można także zarządzać za pomocą dedykowanej aplikacji CLEARLink.

Test MSI Prestige 14 A10SC – ultrabook i mobilna stacja robocza

Nie zwlekaj – podaruj bliskim i sobie  nieograniczoną wolność i bezpieczeństwo na stoku narciarskim oraz na drodze. Interkomy marki UCLEAR to trafione pomysły na prezenty. Sprawdź dostępność u certyfikowanych partnerów handlowych firmy KONTEL – importera i dystrybutora w Polsce, www.uclear.pl.

*Dotyczy modelu Motion Infinity i Motion Infinity DUO

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: