JVC, Hitachi i Toshiba – telewizory Android TV na prezent w cenie smartfona

Bogaty Android TV 9.0 na Święta

 Obraz płonącego kominka z aplikacji Android TV, rodzinne oglądanie świątecznych evergreenów w serwisach HBO GO, Ipla, Rakuten, CDA, Chilli czy kolędowanie z Youtube są na wyciągnięcie pilota. Flagowce JVC VA8000, VA3000, Toshiba UA6 oraz Hitachi HAK5750 dostępne w promocyjnych cenach działają na najnowszej platformie systemu Android TV 9.0 (Pie).  Przejrzyste i intuicyjne menu pozwala szybko dodać ulubione aplikacje do głównego ekranu.

JVC, Hitachi i ToshibaAndroid TV 9.0 wyposażony jest w Asystenta Google. Możemy dzięki temu zadawać pytania, prosić o informacje, wyszukiwać głosowo miejsca czy rozrywkę. I to wszystko bez użycia klawiatury. Wystarczy zadać pytanie do pilota, a Asystent Google odpowie wprost lub przekieruje na właściwą stronę z odpowiedziami oraz treściami video na YouTube.

Na koniec bardzo ważna wiadomość – tegoroczne telewizory z Android TV od JVC, Hitachi i Toshiby otrzymają aktualizację do trzech kolejnych wydań systemu Google.

Test Samsung Galaxy M51 i M31s – dobre i niedrogie smartfony z potężną baterią

Telewizor na videowigilię?

Bądź w kontakcie z rodziną i zobacz ich tak wyraźnie jakby siedzieli tuż obok! Wielu z nas nie spotka się z najbliższymi w te święta, a videorozmowy zastąpią tradycyjny kontakt telefoniczny. Z pomocą przyjdą nam komunikatory i standardowo obsługiwana przez telewizory Toshiba, JVC i Hitachi technologia Chromecast. Niezależnie od tego czy chcemy szybko wyświetlić na dużym ekranie telewizora muzyczny klip ze smartfonu czy też prezentację z laptopa, z pomocą przychodzi właśnie to rozwiązanie.

Bez czasochłonnej konfiguracji i podłączania kabli możemy powielić zawartość naszego ekranu i udostępnić obraz rodzinie, przyjaciołom. Każdą videorozmowę można przenieść na ekran telewizora i cieszyć się bliskimi. Wystarczy uruchomić jedną z setek aplikacji wspieranych przez Chromecast i wybrać urządzenie, do którego skierujemy obraz i dźwięk. Co ważne, funkcja działa niezależnie od systemu operacyjnego naszego urządzenia. Windows, iOS, Android nie stanowią już problemu, aby cieszyć się videorozmową na dużym ekranie telewizora.

JVC LT-VA8000
JVC LT-VA8000

 Test MSI Prestige 14 A10SC – ultrabook i mobilna stacja robocza

JVC LT-VA8000 – bezramkowy kolos w cenie smartfonu

  JVC poleca na święta swoją flagową linię VA8000 oferującą dostęp do zaawansowanych rozwiązań niedostępnych z reguły w tej kategorii cenowej.

Amatorzy kina domowego docenią technologię Dolby Vision oraz HDR10 rodem ze studiów filmowych Hollywood, które zapewniają bogatszą i żywszą paletę kolorów odtwarzając obraz zgodnie z intencjami twórcy.

Rewolucyjne rozwiązanie Dolby Vision umożliwia odwzorowanie rekordowych 68 miliardów kolorów co przekłada się m.in. na widoczność i jakość detali podczas seansu. Dzięki dynamicznej kontroli metadanych, gdy oglądamy film wykonany przy udziale tej technologii, mamy gwarancję, że widzimy obraz dokładnie tak jak wyobraził sobie to twórca obrazu.

Test Microsoft Surface GO 2 – najmniejszy i najlżejszy laptop 2 w 1 idealny dla podróżników

Smukły bez ram

 Uwagę zwraca piękna, smukła sylwetka JVC LT-VA8000. Minimalistyczny design typu „frameless” przyciągnie wzrok wszystkich, którzy cenią sobie estetyczną formę. Bezramkowy JVC szybko stanie się kluczowym elementem wystroju każdego wnętrza, w którym zagości.

Hitachi 50HAK575
Hitachi 50HAK575

Hitachi 50HAK5750 – telewizor do gier dla małych i dużych

W gamie Hitachi TV dominują wielkoekranowe giganty od 50 cali. Gra na dużym ekranie może dawać wiele więcej emocji, ale do pełni szczęścia potrzeba jeszcze sprawnej technologii. Najwyższe modele w ofercie telewizorów Hitachi charakteryzują się bardzo niskim input lagiem, czyli opóźnieniem między wyjściem sygnału z urządzenia źródłowego (np. komputer PC lub konsola) a wyświetleniem na ekranie telewizora. Wyniki profesjonalnych pomiarów wykazały bardzo korzystny dla gier input lag w TV Hitachi – zaledwie 17 ms! Jest to rezultat, który uchodzi za znakomity w kategorii telewizorów i jest praktycznie niespotykany w segmencie telewizorów do 2000 PLN.

Toshiba UA6B63DG
Toshiba UA6B63DG

Toshiba UA6B63DGnowy wymiar świątecznych koncertów z Onkyo

Telewizory Toshiba UA6B63DG zostały wyposażone w głośniki legendarnej marki Onkyo. Ta japońska firma, autentyczna ikona hi-fi, znana audiofilom na całym świecie, od ponad 70 lat specjalizuje się w dostarczaniu najbardziej wyrafinowanych technologii z zakresu audio, w tym kultowych głośników i amplitunerów kina domowego. Zastosowanie rozwiązań z półki premium w przystępnym segmencie cenowym jest czymś wyjątkowym na polskim rynku.

O dobrej jakości dźwięku w telewizorach Toshiba dba również system Dolby Audio stworzony na potrzeby profesjonalnych studiów dźwiękowych. Bezstratny transfer audio zapewnia format kodowania DTS HD. Jest to rozwiązanie, któremu zawdzięczamy niezwykły realizm wrażeń dźwiękowych. A wszystko to bez potrzeby posiadania wielu głośników rozstawionych w pomieszczeniu.

Test Lenovo ThinkBook Plus – laptop z dodatkowym ekranem e-link

Telewizory JVC VA3000 i VA8000 dostępne są w promocjach w sklepach Media Expert. W sieci Euro RTV AGD znajdziemy modele Toshiba UA6 i Hitachi HAK5750.

 Wielkie telewizory na święta w cenie smartfonu:

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: