Panasonic – inspiracje prezentowe

Panasonic – inspiracje prezentowe – zrób prezenty sobie oraz swoim bliskim

inspiracje prezentowe

Ta oferta dedykowana jest wszystkim miłośnikom zakupów i łowcom okazji. Z roku na rok coraz więcej sklepów przygotowuje promocje na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Specjalnie z tej okazji Panasonic przygotował listę produktów, które doskonale sprawdzą się jako prezenty.

Panasonic na zbliżające się święta przygotował wyjątkową ofertę dla suszarek. Model EH-NA98 dostępny jest w limitowanej edycji ze szczotką i pokrowcem. To nie wszystko. Suszarki Panasonic- modele EH-NA65CN, EH-NA65K oraz EH-NA98 objęte są promocją Satysfakcja Gwarantowana. W przypadku braku satysfakcji w terminie 60 dni od daty zakupu istnieje możliwość odesłania produktu zgodnie z wytycznymi w regulaminie. Suszarki Panasonic z unikalną technologią nanoe poprawiają nawilżenie włosów, eliminują elektryczność statyczną, dzięki czemu włosy są gładkie, lśniące i przestają się puszyć.

Test Navitel Solar Car BT – idealny gadżet dla kierowców

Reklamy

Kupując depilator Panasonic objęty promocją można zyskać do 80 zł! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i czekać na zwrot gotówki. Co ważne, lista produktów biorących udział w akcji jest imponująca, więc jest w czym wybierać, np. depilator ES-EL8A-P503 z możliwością depilacji na mokro i sucho. Dwa dyski, 60 pęset i elastyczna głowica sprawią, że skóra będzie gładsza za każdym pociągnięciem.  Depilator posiada także dodatkowe akcesoria.

Bieżąca oferta Panasonic pozwala nam sięgać po produkty ze zróżnicowanych kategorii. Ciekawym i oryginalnym pomysłem na prezent dla mężczyzn jest golarka lub trymer.  Przy ich zakupie istnieje możliwość zwrotu pieniędzy nawet do 150 zł. Wśród sprzętu biorącego udział w promocji znajdują się niezastąpione modele m.in. ES-LV9Q – golarka do użytku na mokro i sucho, z japońską technologią ostrzy gwarantującą precyzyjne golenie oraz stacją czyszczącą lub model ES-RT37 – trójostrzowa golarka zapewniająca dokładne i delikatne golenie.

Test teleobiektywu x20 – ciekawy gadżet do mobilnej fotografii

Panasonic przygotował również ofertę z dodatkowym gratisem. Przy zakupie szczoteczki sonicznej lub irygatora istnieje możliwość odbioru wymiennych końcówek. Oferta obejmuje m.in. szczoteczkę EW-DP52, posiadającą 5 trybów pracy i zestaw końcówek, które sprostają czyszczeniu nawet najbardziej wymagających zębów.

Promocje obowiązują u wskazanych partnerów promocji w dniach od 1.12 do 31.12.2020 lub do wyczerpania puli nagród.

Szczegóły na stronie www.panasonic.com/pl/promocje/promocje/promocje-beauty.html

źródło: Panasonic

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: