Xiaom Mi Watch Lite – od 18 grudnia kupicie w Polsce

W portfolio produktowym Xiaomi w Polsce pojawi się Mi Watch Lite. Dzięki swoim funkcjom umożliwi użytkownikom monitoring kondycji i zdrowia przez całą dobę. Mi Watch Lite będzie dostępny od 18 grudnia w promocyjnej cenie 199 zł. W regularnej cenie smartwatch kosztować będzie od 249 zł

Xiaom Mi Watch Lite

Mi Watch Lite jest wyposażony we wbudowany GPS oraz funkcję pomiaru ciśnienia i wysokości. Dzięki temu smartwatch może śledzić i dostarczać dokładne informacje o treningu. Mi Watch może monitorować 11 różnych trybów ćwiczeń m.in. bieganie, bieganie na bieżni, jazda na rowerze oraz rowerze treningowym, górskie wędrówki czy pływanie. Funkcja automatycznej regulacji jasności pozwala sprawdzić wszystkie dane na wyświetlaczu bez wzglądu na porę dnia i nocy.

Reklamy

Test Xiaomi Mi 10 Lite 5G – 5G w rozsądnej cenie

Mi Watch Lite pomaga śledzić stan zdrowia monitorując tętno (BPM), dzięki czemu można kontrolować, czy w ciągu doby nie występują jakieś nieprawidłowości. Smartwatch został wyposażony również w funkcję monitorowania snu oraz prawidłowego oddechu. Dzięki integracji smartwatcha ze smartfonem na wyświetlaczu zegarka mogą pojawiać się powiadomienia push z obsługą emoji, godzina i prognoza pogody. Mi Watch Lite ma również funkcje alarmu oraz latarki.

Mi Watch Lite został wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 1,4 cala i rozdzielczości 320 x 320 oraz pięć różnych motywów wyglądu. Dzięki baterii o pojemności 230mAh smartwatch może działać nawet dziewięć dni na jednym ładowaniu, które trwa zaledwie dwie godziny. Mi Watch Lite współpracuje z aplikacją Xiaomi Wear, dzięki czemu dane z treningów gromadzone i analizowane są w jednym miejscu. Smartwatch dostępny będzie w trzech kolorach: czarnym, niebieskim (Navy Blue) oraz kość słoniowa.

Test Xiaomi Mi 9 lite vs Mi 9 – pytacie odpowiadamy

Mi Watch Lite, w dniach 18-20 grudnia, będzie można kupić na mi-home.pl, mimarkt.pl oraz mi-store.pl w promocyjnej cenie 199 zł. Liczba sztuk w promocji jest ograniczona. W regularnej cenie smartwatch kosztować będzie od 249 zł.

Test Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop – mobilny odkurzacz i mop w jednym

Specyfikacja techniczna: Mi Watch Lite

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: