Grounded dla fanów przeczesywania przydomowego ogródka

Grounded dla fanów przeczesywania przydomowego ogródka w polskiej wersji językowej już dostępne

Grounded

W świecie z perspektywy mrówki każda zdobycz jest na wagę złota. Mając to na uwadze, już teraz fani Grounded mogą skorzystać z nowego rozwiązania dodanego do tytułu, czyli polskiej wersji językowej! Rozszerzenie obejmuje również 8 innych języków, a także dodatkowe aktualizacje w planszach gry, nowe elementy tworzenia broni i zabudowań oraz reakcje owadów.

Reklamy

Grounded

Na to rozwiązanie czekało wielu miłośników przydomowego survivalu. Grounded, przygotowane przez przez Obsidian Entertainment i wydane przez Xbox Game Studios na Xbox Series X|S, Xbox One
i PC-ty z Windows 10, zyskało polską wersję językową. Zarówno menu, jak i opisy oraz dialogi dostępne są już w języku Mickiewicza i Słowackiego.

Ponadto, w ramach update’u studio Obsidian przebudowało obszar stawu, rozszerzajac go o nowe tereny i dodając nowe elementy do wykorzystania przez graczy. Zmianie uległy także możliwości tworzenia nowych zasobów wyposażenia. Poprawiono również efektywność broni.

Test POCO X3 NFC – (nie)tylko dla entuzjastów gier mobilnych

Jednocześnie ulepszono AI gry, wprowadzając większą przypadkowość pomiędzy atakami owadów – oznacza to, że spotkania będą teraz mniej regularne i trudniejsze do przewidzenia. Tym samym, upgrade’om uległa przypodwórkowa fauna. Dla przykładu koi fish może teraz zjadać inne stworzenia jak i samego gracza – a to tylko początek nowych możliwości!

Więcej informacji nt. nowej odsłony Grounded znajdziecie w tym wideo blogu.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: