Samsung MG23T5018CG – wszechstronna kuchenka mikrofalowa

Dzisiaj już chyba niewiele osób wyobraża sobie swoją kuchnię bez mikrofalówki. Używamy jej przede wszystkim do podgrzewania potraw, a także przygotowywania z reguły prostych posiłków. Wszechstronna mikrofalówka MG23T5018CG od Samsung z pewnością to zmieni dając pole do nowych kulinarnych eksperymentów. To nie tylko szybki i bezproblemowy, ale także zdrowy sposób na gotowanie i pieczenie.

Samsung MG23T5018CG

Zdrowsze potrawy z mikrofalówki

Podstawowym wyróżnikiem MG23T5018CG jest funkcja grilla i opiekania na chrupko, a dzięki technologii Grill Fry, wykorzystującej mikrofale, urządzenie to umożliwia smażenie przy wykorzystaniu minimum tłuszczu. Wystarczy, że umieścimy mięso lub warzywa na talerzu Crusty i wybierzemy program grillowania. Upieczony w ten sposób kurczak ma idealnie chrupiącą skórkę, a w środku pozostaje idealnie soczysty. To doskonałe rozwiązanie jeśli planujemy odżywiać się zdrowiej. Potrwy pozostają przy tym równie smaczne.

Test Samsung AIR Purifier AX47 – stylowy oczyszczacz powietrza

Funkcja szybkiego rozmrażania produktów

Produkty mrożone, takie jak frytki czy warzywna mieszanka, możesz umieścić w mikrofali ustawiając od razu opcję Grill. Dla produktów wymagających dalszej obróbki przeznaczona jest funkcja Defrost. Wszystkie produkty zachowują swój smak, a także – zgodnie z zapewnieniami producenta – cenne wartości odżywcze. Warto wspomnieć o tym, że po rozmrożeniu każdy produkt na jakiś czas trzeba odstawić, aby temperatura wewnątrz się wyrównała. Nie trzeba już planować posiłków z dziennym wyprzedzeniem, ani pamiętać o tym, aby rozmrozić mięso czy ryby – wszystko, czego potrzebujesz możesz mieć w zaledwie kilkanaście minut. (cały kurczak rozmraża się dłużej, potrzeba na to ok. 30 minut)

Proste, smaczne i szybkie desery  

Dzięki funkcji Home Dessert przygotowywanie deserów jest banalnie proste. Aby przygotować składniki i wybrać jeden z zapisanych w urządzeniu programów naprawdę nie trzeba być kulinarnym mistrzem. A efekt? Doskonałe ciasteczka, zapiekane owoce czy pyszny deser w filiżance. Dzięki tej funkcji w mikrofalówce nie musimy kupować gotowych produktów i zawsze mamy kontrolę nad ilością cukru, którą pochłaniają nasze pociechy.

Dostęp do kulinarnych przepisów i wsparcie asystenta

Nie masz pomysłu na to co ugotować? Możesz zainspirować się przepisami od Samsung, które znajdują się w Auto Menu. Po dokonaniu wyboru na ekranie panelu pojawią się bardzo szczegółowe instrukcje jak przygotować daną potrawę.

Test Samsung Jet 90 premium – odkurzacz 550 W w akcji

Jak to działa?

Dania są dokładnie ugotowane i smakują doskonale, dzięki systemowi TDS, który korzysta z trzech punktów rozprowadzania fal ciepłego powietrza tak, by równomiernie podgrzewać całą komorę urządzenia. Do tego ceramiczna i specjalnie profilowana komora urządzenia zapewnia wysoką efektywność pracy urządzenia, a dzięki warstwie emaliowanej jest także wyjątkowo odporna na uszkodzenia i znacznie łatwiej się ją czyści.

Wygląd urządzenia

Na koniec kilka słów o designie, który też przecież ma znaczenie. Ten jest bardzo minimalistyczny i wysmakowany. Szara obudowa wykonana jest z materiału, który nie błyszczy się i nie pozostają na nim odciski palców. Wykonany ze szkła panel dotykowy nadaje kuchence nowoczesnego wyglądu i umozliwia wygodną obsługę poprzez wybór czytelnie oznaczonych programów.

Kuchenka mikrofalowa Samsung MG23T5018CG to model bardzo wszechstronny, dlatego stanowi nieocenioną pomoc w codziennych kulinarnych zmaganiach. Dzięki temu sprzętowi, wszystkie potrawy są błyskawicznie podgrzane, produkty równomiernie i szybko rozmrożone, a funkcja grilla i opiekania działa perfekcyjnie.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: