Telewizja Orange – dokup pakiet przez dekoder

Telewizja Orange – dokup pakiet przez dekoder. Na czym to dokładnie polega?

Klienci Orange Polska posiadający Dekoder 4K Premium lub Dekoder 4K, od teraz mają nową możliwość zakupu pakietów telewizyjnych z poziomu dekodera. Szybko, wygodnie i prosto z własnego domu. Na czym to dokładnie polega?

Telewizja Orange

Usługa do kupienia bez wychodzenia Chcąc ułatwić i usprawnić korzystanie z ofert Orange, a także szanując czas, komfort i bezpieczeństwo  klientów – Orange Polska stawia na nowoczesne rozwiązania. Teraz będzie można rozszerzyć swoje telewizyjne usługi bez podpisywania umowy, odwiedzania sklepu czy kontaktu z infolinią.

Recenzja Creative T100 – głośniki, które obudziły stare radio

To niezwykle istotne, szczególnie w czasach pandemii, gdy większość spraw wolimy załatwiać online. Sam zakup jest bardzo prosty, a wybrany pakiet można włączyć na dwa sposoby: z poziomu menu głównego dekodera lub z miejsca, gdzie występuje kanał, którego zakup planujemy. W każdej chwili można zobaczyć także podgląd obecnie trwającego programu, sprawdzić informacje o nim i w kilku szybkich krokach zamówić do niego dostęp. Podobnie, jak działa to dotychczas w przypadku usługi VoD – filmów wideo na żądanie.

Co oferuje dekoder? Na dobry początek, w naszym ”sklepie”, klienci będą mieli do wyboru pakiety pełne rozrywki na najwyższym poziomie. Nazwy pakietów to:

  • Canal+ Select,
  • Canal+ Prestige,
  • HBO Polsat,
  • Komfortowy Eleven Cinemax
  • FilmBox

Po kliknięciu (poprzez dekoder) w każdy z nich, lub na stronie https://www.orange.pl/view/dokup-przez-dekoder, będzie można sprawdzić propozycje programowe poszczególnych kanałów, wchodzących w skład danego pakietu. Dostępna będzie tam też szczegółowa instrukcja, mówiąca o tym, jak krok po kroku je zamówić, a także jakie są ceny.

Źródło: Orange Polska

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: