Wraca Testuj z Orange z najnowszej serii OPPO Reno4

Od 17 grudnia wystartowały zgłoszenia do nowej edycji konkursu #TestujzOrange. W Wasze ręce trafią 3 modele smartfonów OPPO: Reno4 Pro 5G, Reno4 Z 5G, Reno4 Lite.

Testuj z Orange

Przetestowanie ciekawych gadżetów technologicznych to marzenie niejednej osoby. Teraz każdy może je zrealizować! Od 17 grudnia wystartowały zgłoszenia do nowej edycji konkursu „Testuj z Orange”, w ramach którego uczestnicy zapoznają się m.in. z wprowadzonym jesienią do sprzedaży flagowcem OPPO Reno4 Pro 5G, a najlepsi wygrają smartfony.

Test OPPO Reno4 Pro 5G – inspirujące rozwiązania, nowe możliwości

Chociaż technologie dają mnóstwo możliwości, trudno wszystkie je samemu wypróbować, nie zajmując się tym zawodowo lub nie dysponując wyjątkowo zasobnym portfelem. Nowinki – takie jak odświeżanie 120 Hz, superszybkie ładowanie 65 W, czy sieć 5G – przyciągają  jednak uwagę, zwłaszcza gdy stanowią element kompletnego, funkcjonalnego urządzenia. Teraz będą one dostępne w zasięgu ręki osób, które wezmą udział w już 22. edycji konkursu „Testuj z Orange” skupiającej się tym razem na trzech modelach OPPO: Reno4 Pro 5G, Reno4 Lite i Reno4 Z 5G.

Wyślij zgłoszenie i wciel się w rolę profesjonalnego testera

Zgłosić do konkursu może się każdy za pomocą formularza dostępnego pod adresem: http://www.testuj.orange.pl. Wystarczy, że prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, który może dotyczyć różnorodnej tematyki – od zagadnień technologicznych, poprzez modę i branże beauty, aż po podróże i lifestyle, a także przedstawi kreatywne uzasadnienie dla swojej kandydatury. O wyborze grupy łącznie 12 osób zadecyduje jury na podstawie jakości i popularności kanałów w social mediach zgłaszających się, jak również treści uzasadnienia zawartej w formularzu.
Testerzy zostaną następnie podzieleni na trzy grupy i otrzymają zadania, odpowiadające przydzielonemu urządzeniu, związanie z ich charakterystycznymi funkcjami. Materiały z testów będą publikować na swoich profilach w mediach społecznościowych. Posty konkursowe testerów będą także opublikowane na stronie http://www.testuj.orange.pl, dzięki czemu łatwo znajdzie je każda osoba śledząca przebieg konkursu. Na koniec uczestnicy wypełnią ankiety dotyczące testowanego przez nich modelu – ich podsumowanie zostanie opublikowane w Poradniku Orange.

Osoby, które stworzą najbardziej pomysłowe, wysokiej jakości treści, otrzymają w ramach nagrody testowane urządzenie. Do zgarnięcia są łącznie trzy telefony: OPPO Reno4 Pro 5G, OPPO Reno4 Lite i OPPO Reno4 Z 5G.
Regulamin akcji dostępny na www.testuj.orange.pl

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: