myPhone Up Smart LTE – nowa komórka LTE z funkcjami smartfona

Polska marka myPhone (właściciel mPTech), która swoją popularność zawdzięcza telefonom klasycznym jak i smartfonom na każdą kieszeń, wprowadza do oferty model Up Smart LTE z ekranem 3,2”, oferujący internet 4G oraz aparat 5 Mpx i dostęp do aplikacji mobilnych takich jak WhatsApp, Google Maps i Facebook, dzięki systemowi KaiOS. Tym samym rodzina modeli Up powiększa się do trzech różnych telefonów. Ta nowa komórka z funkcjami smartfona i z internetem LTE jest z pewnością najbardziej zaawansowana spośród wszystkich z oferty myPhone, a kosztuje 299 złotych.

myPhone Up Smart LTE
myPhone Up Smart LTE

Na rynku praktycznie nie ma telefonów klawiszowych z dużym ekranem 3,2” oferujących LTE. myPhone chce wypełnić tę niszę oferując model, który będzie niejako ratunkiem dla tych, którzy są przyzwyczajeni do prostej, tradycyjnej konstrukcji telefonu, nie myślą o przesiadce na smartfon, a jednak oczekują od urządzenia czegoś więcej. W tym właśnie dostępu do internetu LTE oraz pomocnych aplikacji. Odpowiedzią na te potrzeby jest nowy myPhone Up Smart LTE.

Test myPhone Up Smart LTE z KaiOS

myPhone Up Smart LTE nawiązuje stylistyką do najlepszych klasycznych rozwiązań. Sprawia dobre wrażenie za sprawą dużego ekranu o przekątnej 3,2”, a także metalowych plecków zwiększających jego wytrzymałość. Przy czym warto dodać, że telefon jest poręczny i kompaktowy, prosty w obsłudze. Przede wszystkim jednak model wyróżnia to, że oferuje LTE a co za tym idzie – niemal nieograniczony dostęp do przeglądarki, skrzynki pocztowej i wielu aplikacji, w tym do tak popularnych jak Google Maps, Twitter, YouTube, WhatsApp czy Facebook. Duża w tym zasługa systemu KaiOS – trzeciego najpopularniejszego systemu operacyjnego na świecie. Jednocześnie, można skorzystać jeszcze z wielu innych aplikacji dostępnych w sklepie KaiStore. W efekcie, ten klasyczny telefon oferuje funkcje znane ze smartfonów.

myPhone Up Smart LTE

Co ważne, model oferuje też kamerę przednią, GPS i Hotspot Wi-Fi, dzięki czemu może on służyć jako nawigacja i mobilny router. Do mocnych stron telefonu należy zaliczyć też Bluetooth 4.0, DualSIM (Dual Standby), gniazdo słuchawkowe jack 3,5 mm oraz duże, podświetlane klawisze. Niewykluczone, że model będzie też oferował w przyszłości VoLTE i VoWiFi.

Warto podkreślić, że Up Smart LTE wyposażony jest też w aparat 5 Mpx, a także USB-C, a to oznacza większą szybkość przesyłu danych oraz uniwersalność użytkowania wtyczki tj. bez zastanawiania się gdzie jest góra, a gdzie jej dół.

Model wyceniono na 299 zł.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: