Filmowe hity na okres świąteczno-noworoczny

Filmowe hity na okres świąteczno-noworoczny. Wolne od pracy dni to dla wielu często dobra okazja do nadrobienia filmowych zaległości. Co warto obejrzeć na małym ekranie w gronie domowników?

Święta w 2020 roku będą wyjątkowe, nabiorą jeszcze bardziej domowego charakteru. Można oczekiwać, że kolejne tryumfy święcić będzie cyfrowa rozrywka. Do Internetu przenoszą się kolejne kinowe premiery, przedstawienia teatralne oraz koncerty. Najnowsze badania GUS[1] wykazują, że aż 65% instytucji kultury doświadczyło negatywnych skutków pandemii. Wiele holywoodzkich wytwórni odwleka zapowiadane wydarzenia lub decyduje się właśnie na premierę w serwisach streamingowych VOD. Poza nowymi produkcjami w okresie świąteczno-noworocznym warto sięgnąć również po klasyczne i sentymentalne blockbustery.

Test Teufel Rockster GO – niewielki głośnik o wielkiej mocy

To właśnie miłość (2003)

Komedia romantyczna ze świąteczną atmosferą w tle. Gwiazdorska obsada i kilka historii miłosnych, w których każdy widz odnajdzie coś znajomego. Film jest dobrą propozycją zarówno na długi wieczór we dwoje, jaki do obejrzenia z rodziną. W święta miłość zawsze zwycięża!

Trylogia Władcy Pierścieni w 4K (2001-2003)

Niedawno swoją premierę miało specjalne wydanie legendarnej trylogii Władcy Pierścieni w reżyserii Petera Jacksona. Zremasterowana wersja w rozdzielczości 4K może być świetnym prezentem dla fanów uniwersum Tolkiena. Zestaw zawiera wersje kinowe, rozszerzone oraz cyfrowe. Filmy wspierają również najnowsze technologie takie jak Dolby Vision i Atmos.

Test Teufel Supreme ON – z funkcją współdzielenia muzyki

Goldfinger (1964)

Premiera najnowszego filmu o przygodach agenta 007 zapowiedziana była na 2020 rok, ale z uwagi na pandemię i zamknięcie kin, zdecydowano się na przeniesienie jej na kolejny rok. W oczekiwaniu na część zatytułowaną „No Time To Die (Nie czas umierać)”, warto odświeżyć sobie poprzednie odsłony popularnego cyklu. Według wielu krytyków najlepszą częścią jest ta z 1964 roku, zatytułowana „Goldfinger” z Seanem Connerym w roli głównej. Filmy o Jamesie Bondzie trafiły niedawno w komplecie na jeden z popularnych serwisów streamingowych. Wartka akcja i niebanalny humor to idealne połączenie na zimowe wieczory.

W przepisie na udany świąteczny seans ważny jest nie tylko wybór odpowiedniego filmu, ale także komfortowe warunki. Bogate wydania online, na DVD czy BluRay wyróżniają się wysoką jakością obrazu oraz dźwięku, dlatego istotne jest, aby zadbać o dobry sprzęt. Kina domowe to najlepsze rozwiązanie, które z powodzeniem może zastąpić wrażenia do tej pory zarezerwowane tylko dla sal kinowych. Soundbary są z kolei dobrą opcją dla wszystkich, którzy nie mają miejsca na zestaw kina domowego, a nie chcieliby rezygnować z wysokiej jakości dźwięku. Święta to czas, w którym komfort i odpowiednia atmosfera są najważniejsze.

Więcej informacji na temat produktów Teufel: https://www.teufelaudio.pl/

______________————————

[1] Źródło: https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/kultura-turystyka-sport/kultura/wplyw-pandemii-covid-19-na-podmioty-dzialajace-w-obszarze-kultury-w-drugim-kwartale-2020-r-,23,2.html

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: