MSI wchodzi na rynek zasilaczy komputerowych

Nowe modele zasilaczy AF650GF, AF750GF oraz AF850GF to seria sygnowana logiem smoka, która ma zainteresować graczy i entuzjastów.

zasilacz

Firma MSI prezentuje trzy nowe modele zasilaczy, uzupełniając kompleksowe rozwiązania dla graczy z charakterystycznym logotypem smoka. Do bogatej oferty, w skład której wchodzą m.in. obudowy komputerowe, płyty główne, karty graficzne RTX serii 30., systemy chłodzenia wodnego, monitory oraz urządzenia peryferyjne, dołączyły w pełni modułowe zasilacze AF650, AF750GF oraz AF850GF o mocy odpowiednio 650 W, 750 W i 850 W. Urządzenia są zgodne z certyfikatem 80 PLUS Gold, oferując tym samym niskie zużycie energii i wysoką sprawność.

Test MSI PRO 22XT 10M – komputer All-In-One, czy to ma sens?

Gamingowe zasilacze z rodziny MSI MPG bez problemu poradzą sobie z obsługą nowych kart graficznych, bazujących na procesorach graficznych z serii NVIDIA GeForce RTX 30XX, przeznaczonych dla wymaganych graczy i użytkowników stawiających na najwyższą wydajność. Architektura NVIDIA Ampere, w stosunku do kart poprzedniej generacji zapewnia 1,9-krotny wzrost wydajności na wat, urządzenia z serii RTX 30 bez trudu pozwalają generować w wydajny sposób grafikę we wszystkich rozdzielczościach, nawet w rozdzielczości do 8K. Procesory graficzne GeForce RTX 3090, 3080 i 3070 stanowią największy wydajnościowy i technologiczny skok w historii firmy NVIDIA.

Jednak oznacza to również, że wymagają odpowiednio mocnego i niezawodnego zasilacza. Dlatego MPG przygotowano tak, aby spełniały najwyższe wymagania stawiane komponentom gamingowym. Wykorzystywane w nich złącza We/Wy przystosowano do obsługi różnorodnych i wszechstronnych sposobów podłączania zasilania kart graficznych, zgodnie z ich budową i specyfikacją.

Certyfikat 80 Plus Gold

Modułowe zasilacze MPG AF650, AF750GF oraz AF850GF sygnowane są certyfikatem 80 Plus Gold. Zasilacz zgodny z certyfikatem 80 PLUS Gold oferuje niższe zużycie energii i wyższą sprawność, co bezpośrednio wpływa na wydajność systemu komputerowego i zużycie energii całego Peceta.

W 100 proc. japońskie kondensatory 105°C

Oferując tak ważny dla prawidłowego działania komponent, MSI postawiło na najwyższej jakości kondensatory. Dążąc do bezkompromisowej jakości produktu i stabilności jego działania, gamingowe zasilacze MPG wyposażone są w 100 proc. w japońskie kondensatory 105°C i polimerowo-aluminiowe kondensatory ze stałym elektrolitem klasy solid cap. Gamingowe zasilacze z serii MPG pochwalić się mogą 10-letnią, ograniczoną gwarancję, która daje użytkownikowi pewność długotrwałej i niezawodnej pracy urządzenia.

Test MSI Prestige 14 A10SC – ultrabook i mobilna stacja robocza

Uporządkowanie i organizowanie kabli w obudowie jest często najbardziej uciążliwą częścią procesu składania komputera. Dzięki w pełni modułowej konstrukcji gamingowych zasilaczy MPG, przy składaniu komputera możliwe jest użycie tylko i wyłącznie wymaganych przewodów, co znacznie zmniejsza plątaninę kabli i upraszcza odpowiednie oraz estetyczne uporządkowanie przewodów. Wszystkie kable dołączane do gamingowych zasilaczy z serii MPG są płaskie i czarne. Ich kształt  sprawia, że zarządzanie przewodami jest łatwiejsze i sprawia użytkownikowi mniej kłopotu podczas samodzielnego montażu.

Dodatkowo, dzięki płaskim kablom cały system może być lepiej zorganizowany, co wpływa również na lepszy, swobodniejszy przepływ powietrza. Oznacza to lepsze chłodzenie wszystkich komponentów znajdujących się wewnątrz obudowy. Pozostałe, niepotrzebne kable można schować do dołączonej do zestawu torby na przewody.

Sugerowane ceny detaliczne:

  • MPG A850GF 579,00 zł
  • MPG A750GF 499,00 zł
  • MPG A650GF 449,00 zł

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: