Szlachetna Paczka – UPC Polska dla potrzebujących

Szlachetna Paczka – UPC Polska dla potrzebujących

Szlachetna Paczka

UPC Polska nieprzerwanie #dzialaztroska, wspierając klientów, pracowników, ale także najbardziej potrzebujących. Dlatego w tym roku operator został partnerem wyjątkowej inicjatywy, jaką jest Szlachetna Paczka. Wraz z nią, UPC wspólnie z klientami, pomoże najbardziej potrzebującym. Wystarczy, że klient wyśle wiadomość SMS, by UPC Polska przekazało od siebie na konto Szlachetnej Paczki 10 zł. Na pomaganie zawsze jest dobra pora, a zatem wiadomości można wysyłać także po Świętach – akcja potrwa do końca marca 2021 roku.

Świąteczne wieczory z najlepszą rozrywką

Okres świąteczno-noworoczny to doskonała pora, by znaleźć chwilę dla siebie i nadrobić zaległości z zakresu filmów, seriali i ulubionych programów. Żeby ułatwić klientom dostęp do najlepszej rozrywki, UPC Polska odkoduje dla klientów telewizyjnych z pakietem Select aż 10 kanałów.

Ponadto wspólnie z Filmklub w dniach 21-26 grudnia operator odkoduje w usłudze UPC na Żądanie 10 filmów bez żadnych opłat!

posters.png

Telewizja online także z dala od choinki!

Komedia, film familijny, a może kino akcji? Z Horizon GO każdy może oglądać to, na co ma ochotę za pośrednictwem telefonu, tabletu lub laptopa. A już w te Święta cieszyć się nim będą mogli wszyscy abonenci telewizji cyfrowej w UPC Polska. Co więcej, usługa pozostanie dostępna także po Świętach!

Pozostań w kontakcie z bliskimi, nawet za granicą

Nadchodzące Święta będą inne niż zazwyczaj, lecz klienci UPC mogą pozostać w kontakcie z bliskim mimo odległości. Użytkownicy telefonii mobilnej oraz stacjonarnej w UPC Polska otrzymają bez żadnych dodatkowych opłat 30 minut do wykorzystania na komórkowe połączenia międzynarodowe do wybranych krajów przez cały okres świąteczny, od północy 24 grudnia do końca dnia 26 grudnia.

Więcej szczegółów dotyczących promocji dostępnych jest na stronie internetowej www.upc.pl.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: