Huawei unowocześnia swój sklep internetowy huawei.pl

Sklep internetowy huawei.pl w nowej odsłonie już w styczniu. Konsumenci będą mogli korzystać z nowej witryny, która zaoferuje im rozbudowane funkcje zwiększające wygodę zakupów, między innymi nowe opcje płatności i dostawę do paczkomatów InPost.

 Test Huawei Mate 40 Pro – potwór fotografii mobilnej

Sklep internetowy Huawei w nowej odsłonie ruszy 15 stycznia 2021 roku. Sklep w nowym wydaniu będzie miał odświeżoną, bardziej przejrzystą szatę graficzną. Łatwiej będzie dotrzeć do istotnych informacji o produktach oraz o nowościach w ofercie. Klienci otrzymają też nowe opcje dostawy i płatności, w tym płatność za pobraniem oraz możliwość zamówienia dostawy do paczkomatu InPost.

Adres sklepu – huawei.pl – nie zmieni się. Aktualna pozostanie oferta darmowej dostawy, szybkiego czasu realizacji zamówienia i aż 15-dniowego terminu na ewentualny zwrot towaru.

Test Huawei P smart 2021 – 4 aparaty i niedrogi, czy warto?

Nowa witryna sklepu – przy zachowaniu wszystkich atutów, jakie go do tej pory wyróżniały – to odpowiedź na potrzeby naszych klientów, których nieustannie przybywa, z czego bardzo się cieszymy. Wierzymy, że nowe funkcje i przejrzysta strona zwiększą komfort zakupów i zachęcą naszych użytkowników do częstych wizyt na huawei.pl – mówi Paweł Strzelczak, head of e-commerce w Huawei CBG Polska.

W okresie poprzedzającym zmianę – między 1 a 15 stycznia – Huawei zaprasza klientów do skorzystania z możliwości zakupu produktów marki w sklepach internetowych partnerów. Zakupy w obecnie funkcjonującej wersji sklepu będzie można zrobić do 31 grudnia 2020 roku do godziny 23:50. Każdy zakup dokonany w tym terminie będzie obsługiwany zgodnie z przyjętym w sklepie standardem (dostawa, możliwość zwrotu, ewentualne reklamacje), niezależnie od okresu przejściowego, który nastąpi w dniach 1-15 stycznia.

W razie wątpliwości lub pytań, klienci Huawei będą mogli skorzystać z pomocy Centrum Obsługi Klienta na stronie sklepu (czat do rozmowy z konsultantem) lub infolinii pod numerem: +48 800 811 110.

Oficjalny sklep internetowy huawei.pl wystartował we wrześniu 2019 roku. Oprócz szerokiej gamy produktów oraz specjalnych ofert, gwarantuje szybką, darmową wysyłkę oraz 15 dni na ewentualny zwrot zakupionego towaru. Kupujący mogą skorzystać również z wielu wygodnych form płatności, w tym atrakcyjnych rat 0%.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: