Nowy gracz na rynku e-commerce

Nowy gracz na rynku e-commerce. Czy na taką wtyczkę czekał rynek on-line? Czego zatem warto szukać?

Branża on-line’owa rozwija się w tempie jakiego jeszcze nie było. Przeniesienie usług do sieci wymusiło na przedsiębiorcach, udostępniających nowoczesne rozwiązania zmodernizowanie lub zaprogramowanie jeszcze sprawniejszych propozycji dla e-sklepów i blogerów.

Najpopularniejsze narzędzia do obsługi CMS-ów i zarządzania ich treścią powinny być nie tyko proste ale powinny także oferować atrakcyjne i skuteczne wtyczki. Ulepszanie stron internetowych i integrowanie odpowiednich plaginów z punktu widzenia przedsiębiorcy jest bardzo ważne. W końcu to liczba userów wpływa na rozwój danej marki w sieci.

Test AlcoSense Elite 3 – ile promili jest po jednym piwie?

Użytkownicy stron internetowych oczekują intuicyjnej obsługi proponowanych narzędzi. Rynek jest bogaty i oferuje wiele trafnych rozwiązań szczególnie dla popularnych systemów zarządzania treścią typu WordPress czy Jomla. Możemy przebierać we wtyczkach od bezpieczeństwa po sprzedaż w sieci. Cały czas na topie są pluginy oferujące szybkie płatności lub raty, najlepiej w pakiecie. Wzbogacanie witryny o kolejne funkcje bez konieczności instalowania wielu bloków jest nawet wskazane. E-commerce czekało na moduł, który zoptymalizuje część procesów i nie będzie obciążać strony.

Każdy, kto chociaż raz zainteresował się tematem integracji jakiegoś rozwiązania wie, że w ciągu dnia pojawia się wiele nowości, a co za tym idzie gubimy się w wyborze tego odpowiedniego. Czego zatem warto szukać? Zintegrowanych modułów, kompleksowo przygotowanych do obsługi systemów zarządzania treścią.

Przenoszenie usług do sieci wymusiło niejako rekcję fintechów oferujących rozwiązania bramek płatniczych. Z nowości pojawił się moduł umożliwiający integrację linku płatniczego bezpośrednio z marketplace na facebooku (lub innych dostępnych portalach) w opcji „zapłać teraz” lub „kup na raty”. Bardzo dobra opcja dla nowych graczy i tych, którzy większość sprzedaży kreują w mediach społecznościowych.
Warto też zwrócić uwagę na LoanByLink – proste raty. Wtyczka oferuje transformację każdej strony w sklep internetowy. Blok jest bardzo dobrze zintegrowany. Implementacja nie tylko daje możliwości e-commerce ale dodaje opcji płatności – „kup teraz” i „kup na raty”. Dostajemy tu pakiet 3w1. Usługa jest bezpłatna. Integracja zostaje po stronie partnera ale firm oferująca tą wtyczkę udostępnia sporo promocji przy dołączeniu do programu.

Test vivo Y70 – towarzysz w codziennym życiu i rozrywce

Warto zweryfikować, jakie możliwości mają firmy chcące uruchomić sklep internetowy w oparciu o najnowsze rozszerzenie, LoanByLink. Jakie są rzeczywiste koszty jego wdrożenia, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze rozszerzenia i które wtyczki można od razu uruchomić.

LoanByLink dedykowany jest dla wszystkich przedsiębiorców niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej. Do podjęcia współpracy wystarczy, że potencjalni Partnerzy sprzedają lub zamierzają sprzedawać swoje towary i usługi on-line. LoanByLink postanowił iść na całość i zintegrować najpopularniejsze wtyczki typu WooCommerce, Presta, Magento.

Tego typu rozwiązania są przydatne wszędzie tam, gdzie chcemy nie tylko zwiększyć ruch sprzedażowy ale również dać klientom najlepsze moduły do szybkiej realizacji składanych zamówień.

Monika Krukowska / e-commerce
Monika Krukowska; Project Manager w Provema

Autor: Monika Krukowska; Project Manager w Provema

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: