Wild Weekend – noworocznie w League of Legends: Wild Rift

Wild Weekend: specjalny noworoczny event w League of Legends: Wild Rift – dostęp do wszystkich czempionów i podwójne zyski z rozgrywek to doskonały pretekst by zacząć przygodę z najnowszą mobilną produkcją Riot Games.

League of Legends: Wild Rift
League of Legends: Wild Rift

Premiera otwartej regionalnej bety Wild Rift już za nami, jednak dla wszystkich, którzy właśnie zaczynają przygodę z grą, Riot Games przygotowało Wild Weekend. To specjalne noworoczne wydarzenie rozpocznie się 31 grudnia o 9 rano i potrwa aż do  3 stycznia.

Wild Weekend to szczególna okazja dla osób, które nie miały wcześniej okazji grać w pecetową wersję gry lub chcą za darmo przetestować dostępnych w Wild Rift czempionów. W trakcie wydarzenia, wszystkie postaci będą dostępne dla graczy, bez konieczności odblokowania ich za zdobywane w grze Niebieskie Drobinki (odpowiednik znanej z LoL Niebieskiej Esencji).

Babbel – rozpoczęłam naukę j. angielskiego z aplikacją … jak mi idzie?

Dodatkowo, oprócz pełnego dostępu do 45 czempionów, Riot podwoi graczom wszystkie zdobywane w trakcie dzikiego weekendu punkty doświadczenia oraz zebrane Niebieskie Drobinki. W efekcie nowi gracze będą mogli jednocześnie poznać nowych bohaterów, zapoznać się z ich mechanikami, ale również szybciej „zarobić” na ich odblokowanie na zawsze.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedźcie wildrift.leagueoflegends.com/pl-pl/, http://www.facebook.com/PlayWildRift lub https://twitter.com/wildrift.

Grę można pobrać w sklepie Google Play i App Store.

źródło: Riot Games

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: