CES 2021: TCL #ExperienceMore

TCL prezentuje technologię Mini-LED Next Gen i inne przyszłościowe rozwiązania w zakresie wyświetlania
na CES 2021

CES

Pod hasłem #ExperienceMore, TCL prezentuje styl życia AIxIoT wsparty najnowszymi osiągnięciami w zakresie wyświetlania i imponującą ofertą w różnych kategoriach produktowych.

TCL Electronics jeden z największych producentów telewizorów na świecie i wiodący producent elektroniki użytkowej, rozpoczyna rok na targach CES 2021, zapowiadając produkty i rozwiązania, którymi wypełnia swoją misję czynienia życia inteligentnym, między innymi dzięki innowacyjnej technologii Mini-LED następnej generacji.

Test Motorola moto e7 – solidna budżetowa propozycja

TCL jest dumne z obecności na targach CES 2021 i tego, że może być członkiem tej tętniącej życiem branży. Nasza firma jako jedna z wiodących marek elektroniki użytkowej na świecie i drugi co do wielkości producent telewizorów w Ameryce, realizuje misję uczynienia życia inteligentnym dzięki innowacyjnym technologiom poprzez wprowadzenie strategii AIxIoT. Jesteśmy zobowiązani do dostarczania najlepszych produktów i usług użytkownikom na całym świecie –  powiedział Kevin Wang, Dyrektor Generalny TCL Industrial Holdings i TCL Electronics.

Tegoroczne targi to pierwszy w historii „cyfrowy CES”, który jest dowodem na  odporność i globalną jedność, pozwalając nam iść naprzód, pomimo wyzwań, jakie przyniósł światu 2020 rok.

TCL weźmie udział w wielu sesjach na CES 2021 – w tym w Global Press Announcement –  i podzieli się informacjami na temat swoich najnowszych technologii w zakresie wyświetlaczy, a także zaprezentuje użytkownikom pełną gamę inteligentnych urządzeń dla domu, tak by mogli doświadczać więcej – #ExperienceMore.

Recenzja Philips Hue – inteligentnego systemu oświetlenia

TCL jest najbardziej znane z telewizorów z ekranami Mini-LED i QLED, wielokrotnie nagradzanych soundbarów, inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego i popularnych urządzeń mobilnych, opartych na strategii AIxIoT. Dlatego też firma TCL nieustannie ulepsza i przesuwa granice możliwości w zakresie technologii wyświetlania obrazu i odtwarzania dźwięku.

W dniu 11 stycznia podczas Globalnej Konferencji Prasowej CES 2021, TCL zaprezentuje swoje długo oczekiwane innowacje w zakresie wyświetlaczy Mini-LED i przedstawi swoją wizję przyszłości technologii wyświetlania.

2 komentarze do “CES 2021: TCL #ExperienceMore

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: