Smart QLED – kup telewizor Samsung i odbierz oświetlenie Hue

W ramach promocji „Smart QLED”, kupując wybrany telewizor Samsung z serii QLED, można otrzymać zestaw inteligentnego oświetlenia Philips HUE. Promocja potrwa od 28 grudnia do 28 lutego 2021 roku w wybranych sieciach sprzedaży.

Smart QLED

Samsung Smart TV, taki jak QLED z powodzeniem pełni także rolę swoistego centrum sterowania domem. Za pomocą aplikacji SmartThings z poziomu tego największego ekranu można sprawdzić, kiedy pralka skończy pranie, a także zajrzeć do lodówki bez wstawania z kanapy. Co ważne do tego inteligentnego ekosystemu włączyć można nie tylko produkty Samsung.

Recenzja Philips Hue – inteligentnego systemu oświetlenia

Teraz, w ramach promocji „Smart QLED” można otrzymać zestaw oświetlenia HUE, obejmujący dwie kolorowe żarówki, mostek i regulator przyciemniania, który jest kompatybilny z telewizorami Samsung. Oznacza to, że tym zestawem oświetleniowym z powodzeniem można sterować za pomocą aplikacji SmartThings, nie tylko poprzez smartfony z systemem Android i iOS, ale także z poziomu Smart TV.

Dzięki aplikacji można stworzyć inteligentny domowy świat, który będzie dopasowany do konkretnych potrzeb. Rozwiązanie to pozwala zdalnie wyłączyć lub wyłączyć oświetlenie w dowolnym pomieszczeniu bez ruszania się z miejsca.

SmartThings umożliwia także kontrolowanie natężenia oświetlenia i dostosowywanie go do sposobu, w jaki użytkownik właśnie spędza czas. Pozwala więc np. stworzyć odpowiedni nastrój podczas domowego seansu filmowego na telewizorze QLED. Wreszcie oświetleniem smart można sterować nawet na duże odległości – co pozwala np. w czasie pobytu na urlopie zdalnie włączać oświetlenie w domu pod miastem, aby nie sprawiał wrażenia niezamieszkanego.

Test Xbox Series X – rozrywka dla całej rodziny

Jak skorzystać z promocji?

Promocją objęte są wybrane telewizory QLED 2020 zakupione w okresie między 28.12.2020 a 28.02.2021 r. Aby otrzymać zestaw oświetlenia Philips HUE wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

  • podzielić się opinią telewizorze Samsung QLED za pośrednictwem jednej z dedykowanych stron: samsung.com.pl, strony sklepu, za pośrednictwem, którego telewizor został zakupiony lub strony porównywarki cenowej. W treści swojej opinii należy dodać hasztag: #promocjasmartqled.
  • Następnie zrobić zdjęcie lub zrzut ekranu opublikowanej opinii.
  • Zarejestrować się na stronie promocji, korzystając ze swojego Konta Samsung, postępując zgodnie z instrukcją.
  • Po pozytywnej weryfikacji nagroda zostanie wysłana kurierem. Ilość zestawów promocyjnych jest ograniczona.

Szczegółowe warunki promocji można znaleźć na stronie:  PromocjaSmartQLED

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: