MSI Premiere 2021 – Tech For The Future – Technologia dla przyszłości

Już 13 stycznia br. MSI będzie gospodarzem cyfrowego spotkania, MSI Premiere 2021: Tech For The Future (Premiery MSI 2021: Technologia dla przyszłości), które odbędzie się o godzinie 11:00 czasu Pacyfiku / 20:00 czasu polskiego.

MSI Premiere 2021 - Tech For The Future

Podczas tego wirtualnego wydarzenia MSI, zaprezentowane zostaną nowe monitory, desktopy, karty graficzne, płyty główne i wiele innych produktów.

Test MSI Prestige 14 A10SC – ultrabook i mobilna stacja robocza

MSI, wiodący na świecie producent gamingowego sprzętu komputerowego i twórca innowacyjnych rozwiązań biznesowych, będzie gospodarzem cyfrowego spotkania, MSI Premiere 2021: Tech For The Future (Premiery MSI 2021: Technologia dla przyszłości), które odbędzie się 13 stycznia o godzinie 11:00 czasu Pacyfiku / 20:00 czasu polskiego. Na tym otwartym dla mediów i publiczności wydarzeniu, zaprezentowana zostanie nowa oferta firmy MSI na rok 2021, w tym pokazane zostaną na niej nowe monitory, komputery stacjonarne, karty graficzne i płyty główne. MSI przez cały czas trwania tego spotkania, będzie również na żywo rozdawać uczestnikom prezenty.

  • Data wydarzenia: środa, 13 stycznia 2021 r.
  • Godzina rozpoczęcia wydarzenia: 11:00 czasu Pacyfiku / 20:00 czasu polskiego
  • Gdzie można obejrzeć wydarzenie: FacebookYouTubeTwitterTwitch

„Dostarczanie innowacyjnych technologii jest siłą, która nadal napędza wszystko to, co robimy w MSI”, powiedział Sam Chern, wiceprezes ds. marketingu w firmie MSI. „W czasie ostatniego roku, nasz zespół w pełni poświęcił się projektowaniu i testowaniu naszej najlepszej jak dotąd linii produktów. Jesteśmy zachwyceni mogąc zaprezentować nasze najnowsze innowacje i po raz kolejny pokazać światu, dlaczego MSI jest wiodącą firmą w dziedzinie gamingowego i e-sportowego sprzetu, sprzetu dla twórców treści i rozwiązań biznesowych”. 

Test MSI PRO 22XT 10M – komputer All-In-One, czy to ma sens?

Więcej informacji na temat MSI Premiere 2021: Tech For The Future znaleźć można pod adresem: https://www.msi.com/landing/msipremiere2021

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: