The Frame – zmienia rolę telewizora w domu

Portfolio Lifestyle TV, czyli telewizory The Frame skrojone na miarę potrzeb

The Frame
The Frame

W 2021 roku Samsung rozwija także gamę produktów Lifestyle TV. Nowe wzornictwo i forma wychodzą naprzeciw zmieniającym się potrzebom i gustom użytkowników. Wraz ze swoim rynkowym debiutem w 2017 roku The Frame – sprzedany dotychczas w ponad milionie egzemplarzy – na nowo zdefiniował rolę telewizora we wnętrzu, proponując zamianę czarnego ekranu na ulubione dzieło sztuki.

Test Samsung Galaxy M51 i M31s – dobre i niedrogie smartfony z potężną baterią

Wersja na rok 2021 bazuje na dziedzictwie The Frame, jednocześnie oferując więcej możliwości konfiguracji oraz smuklejszą formę. Nowy The Frame jest zatem o połowę smuklejszy[4] w porównaniu z poprzednimi generacjami, co stanowi nawiązanie do głębi oferowanej przez tradycyjną ramę obrazu. Nowe wymienne ramki w pięciu kolorach i dwóch możliwych do spersonalizowania stylach — Modern i Beveled — pasują do estetyki każdego pomieszczenia, w którym telewizor zostanie umieszczony.

Subskrypcja całkowicie odświeżonej usługi Art Store daje posiadaczom The Frame możliwość obcowania z ponad 1400 starannie wyselekcjonowanymi dziełami sztuki. Nowa, oparta na AI technologia autoselekcji sprawniej analizuje indywidualne preferencje użytkowników, aby trafniej dobierać rekomendowane dzieła do wyświetlenia.

Test Samsung Galaxy Watch 3 – smartwatch niemalże kompletny

Za sprawą niemal nieograniczonych opcji personalizacji z portfolio telewizorów lifestyle’owych Samsung –obejmującego modele The FrameThe Serif, The Sero, The Terrace i The Premiere – użytkownik może wybrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do swojego domowego wnętrza.

– W ubiegłym roku doświadczyliśmy tego, jak ważną rolę technologia odgrywa w naszym codziennym życiu, każdego dnia pomagając nam wykonywać obowiązki i utrzymywać wzajemne kontakty – mówi JH Han, President Visual Display Business w Samsung Electronics.

– Nasze zaangażowanie w tworzenie zrównoważonej przyszłości idzie w parze z niesłabnącym dążeniem do innowacji, by sprostać ciągle zmieniającym się potrzebom użytkowników – od zmniejszenia śladu węglowego generowanego przez nasze urządzenia przez zapewnienie szeregu funkcji zwiększających przystępność, po oferowanie niezrównanych wrażeń z oglądania dostosowanych do stylu życia każdego odbiorcy.

 źródło: Samsung

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: